Filtrează rezultate

General

Plecare din Arad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Arad ➞ Fișcut

duminică,
12 iul 2020
0 curse disponibile

05:35 - 06:32
Compania de transport public SA (Arad)
57min
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 05:35
  2. Traseu: Arad - Fiscut
  3. 06:32
    Fiscut Statie Fiscut
Durată: 57min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008
14:15 - 15:10
Compania de transport public SA (Arad)
55min
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 14:15
  2. Traseu: Arad - Fiscut
  3. 15:10
    Fiscut Statie Fiscut
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008
16:30 - 17:25
Compania de transport public SA (Arad)
55min
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 16:30
  2. Traseu: Arad - Fiscut
  3. 17:25
    Fiscut Statie Fiscut
Durată: 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Arad - Fișcut

De unde pleacă autocarul din Arad către Fișcut?

De la Arad la Fișcut circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Arad.

Când pleacă autocarul din Arad către Fișcut?

Primul autobuz din Arad pleacă la ora 05:35, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Fișcut?

Călătoria Arad-Fișcut cu autocarul, durează între 55min și 57min.