Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bacau

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bacău ➞ Botoșani

sâmbătă,
26 sep 2020
13 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:00 - 02:30
Compania RVG
2h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi, studenti si pensionari: 50 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

  1. 00:00
  2. Traseu: Bucuresti - Botosani
    • Dotări:
  3. 02:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
02:00 - 05:30
Compania RVG
3h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

TELEFON SOFERI-PLECARI ZILE IMPARE:0743.274.274, PLECARI ZILE PARE:0746.274.274

  1. 02:00
  2. Traseu: Constanta - Suceava
    • Dotări:
  3. 05:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 05/2020
02:15 - 05:30
Apetrans
3h 15min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0741220050, pentru zilele impare 0741220055


  1. 02:15
  2. Traseu: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 05:30
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 08/2020
12:00 - 15:10
HERMES
3h 10min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 12:00
  2. Traseu: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 07/2020
12:00 - 15:10
HERMES
3h 10min
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416

  1. 12:00
  2. Traseu: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: HERMES | Ultima actualizare: 07/2020
14:45 - 17:30
Compania RVG
2h 45min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Circulă începând cu 01.10.2020 .
CIRCULA IN PERIOADA 01 - 31 . 10 . 2020 !!!

CIRCULA IN PERIOADA 01 - 31 . 10 . 2020 !!! TELEFON SOFER RVG : 0743.531.589 (ZILE IMPARE) sau 0741.531.589 (ZILE PARE)

  1. 14:45
  2. Traseu: Constanta - Botosani 2
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 09/2020
16:15 - 20:00
Compania RVG
3h 45min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

CIRCULA IN PERIOADA 01.04.2021 - 30.09.2021 !!! TELEFON SOFER RVG : 0743.531.589 (ZILE IMPARE) sau 0741.531.589 (ZILE PARE)

  1. 16:15
  2. Traseu: Constanta - Botosani
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 09/2020
00:00 - 03:30
Trans Dor
3h 30min
40lei
Vezi detalii

Trans Dor

S.C. Lorion S.R.L.

Reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! TELEFON SOFERI-PLECARI ZILE IMPARE:0748033407, PLECARI ZILE PARE:0748033406. Nu acceptam animale de companie.

  1. 00:00
  2. Traseu: Constanta - Braila - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 03:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: S.C. Lorion S.R.L. | Ultima actualizare: 09/2020
01:40 - 04:45
Apetrans
3h 05min
40lei
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto 0744975971; "Din cauza epidemiei de coronavirus nu mai transferam pasagerii la si de la aeroport!"


  1. 01:40
  2. Traseu: Bucuresti - Botosani 1
    • Dotări:
  3. 04:45
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
40lei
Sursa: Apetrans | Ultima actualizare: 06/2020
01:50 - 05:00
LYK
3h 10min
45lei
Vezi detalii

LYK

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 01:50
    Bacau Statie Bacau
  2. Traseu: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 05:00
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
45lei
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 08/2020
13:15 - 16:45
Pristyl
3h 30min
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 13:15
  2. Traseu: Constanta - Dorohoi
  3. 16:45
    Botosani Peco MOL
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 05/2020
15:20 - 18:30
LYK
3h 10min
45lei
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 15:20
    Bacau Statie Bacau
  2. Traseu: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
45lei
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 08/2020
22:20 - 01:30
LYK
3h 10min
45lei
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

  1. 22:20
    Bacau Statie Bacau
  2. Traseu: Mangalia - Bacau - Botosani
    • Dotări:
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
45lei
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 08/2020
23:50 - 02:45
Pristyl
2h 55min
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 23:50
  2. Traseu: Constanta - Dorohoi
  3. 02:45 +1 zi
    Botosani Peco MOL
Durată: 2h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bacău - Botoșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bacău - Botoșani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Bacău la Botoșani este cuprins între 40 și 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Bacău către Botoșani?

De la Bacău la Botoșani circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile vis-a-vis AUTOGARA / Mc Donald's (TIC-TAC) / ORIZONT / BILLA (Intersectie AEROPORT), Statia autobuzului nr 14 sens giratoriu autogara, vis-a-vis Autogara/CORA/BILLA(intersectie Aeroport), Statie Bacau, Autogara Transport Bistrita SA, Statie magazin CORA.

Când pleacă autocarul din Bacău către Botoșani?

Primul autobuz din Bacău pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bacău către Botoșani?

Călătoria Bacău-Botoșani cu autocarul, durează între 2h 30min și 3h 45min.