Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Baia ➞ Zebil

sâmbătă,
13 aug 2022
3 curse disponibile

07:27
32m
07:59
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 07:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 07:59
    Zebil Statie Zebil
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:27
32m
13:59
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 13:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 13:59
    Zebil Statie Zebil
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:27
32m
17:59
Sherif
15lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (5 comentarii)

  1. 17:27
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 17:59
    Zebil Statie Zebil
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Baia - Zebil

Despre Baia - Zebil

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baia - Zebil?

Prețul unei călători cu autocarul de la Baia la Zebil este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Baia către Zebil?

De la Baia la Zebil circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Trace Trans Corporation.

Când pleacă autocarul din Baia către Zebil?

Primul autobuz din Baia pleacă la ora 07:27, iar ultimul pleacă la ora 17:27.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baia către Zebil?

Călătoria cu autocarul de la Baia la Zebil, durează 32min.