Filtrează rezultate

General

Plecare din Banesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bănești ➞ Câmpina

miercuri,
12 aug 2020
34 curse disponibile

00:00 - 00:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 00:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 00:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:00 - 06:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 06:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 06:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:15 - 06:30
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 06:15
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 06:30
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:00 - 07:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 07:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 07:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:30 - 07:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 07:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 07:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:00 - 08:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 08:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 08:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:05 - 08:15
GRUP ATYC
10min
2lei
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 08:05
    Banesti Banesti Telega
  2. Traseu: # Targoviste-Moreni-Campina
  3. 08:15
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
08:30 - 08:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 08:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 08:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:00 - 09:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 09:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 09:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
09:30 - 09:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 09:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 09:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:00 - 10:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 10:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 10:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
10:30 - 10:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 10:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 10:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:00 - 11:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 11:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 11:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:30 - 11:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 11:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 11:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:00 - 12:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 12:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 12:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 12:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 12:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 12:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:00 - 13:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 13:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 13:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
13:30 - 13:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 13:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 13:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:00 - 14:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 14:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 14:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
14:30 - 14:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 14:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 14:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:00 - 15:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 15:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 15:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:30 - 15:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 15:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 15:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:00 - 16:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 16:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 16:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:30 - 16:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 16:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 16:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:00 - 17:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 17:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 17:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:20 - 17:30
GRUP ATYC
10min
2lei
Vezi detalii
  1. 17:20
    Banesti Banesti Telega
  2. Traseu: # Targoviste-Moreni-Campina
  3. 17:30
Durată: 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
2lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 09/2019
17:30 - 17:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 17:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 17:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:00 - 18:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 18:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 18:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:30 - 18:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 18:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 18:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:00 - 19:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 19:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 19:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
19:30 - 19:45
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 19:30
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 19:45
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
20:00 - 20:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 20:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 20:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
21:00 - 21:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 21:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 21:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014
22:00 - 22:15
Rosabi Com SRL
15min
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT URLETA

  1. 22:00
    Banesti Statie Banesti
  2. Traseu: PH Banesti - Campina
  3. 22:15
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rosabi Com SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bănești - Câmpina

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bănești - Câmpina?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bănești la Câmpina este de 2 RON.

De unde pleacă autocarul din Bănești către Câmpina?

De la Bănești la Câmpina circulă 34 autobuze cu plecare din stațiile Statie Banesti, Banesti Telega.

Când pleacă autocarul din Bănești către Câmpina?

Primul autobuz din Bănești pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bănești către Câmpina?

Călătoria Bănești-Câmpina cu autocarul, durează între 10min și 15min.