Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Barlad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bârlad ➞ Brașov

luni,
25 ian 2021
3 curse disponibile

06:45 - 12:00
Romdan Trans
5h 15min
60lei
Vezi detalii

via tisita

  1. 06:45
  2. Traseu: Falciu - Barlad - Brasov
  3. 12:00
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Romdan Trans | Ultima actualizare: 01/2021
08:25 - 13:41
Transbus Codreanu
5h 16min
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 08:25
  2. Traseu: 5 Husi - Brasov
  3. 13:41
Durată: 5h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:30 - 16:45
Romdan Trans
5h 15min
60lei
Vezi detalii

via tisita

  1. 11:30
  2. Traseu: Falciu - Barlad - Brasov
  3. 16:45
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: Romdan Trans | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bârlad - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bârlad - Brașov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Brașov este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Bârlad către Brașov?

De la Bârlad la Brașov circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Autotrans SA, PECO ROMPETROL, Autogara Romdan Trans SRL.

Când pleacă autocarul din Bârlad către Brașov?

Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 11:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Brașov?

Călătoria Bârlad-Brașov cu autocarul, durează între 5h 15min și 5h 16min.