Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Barlad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bârlad ➞ Onești

joi,
26 mai 2022
4 curse disponibile

05:30
2h 33m
08:03
Autotrans S.A. - Barlad
-
Vezi detalii

Autotrans S.A. - Barlad

Informaţii neactualizate de 12 ani Comentarii

  1. 05:30
    Barlad Statie Barlad
  2. Autocar: Barlad - Onesti
  3. 08:03
Durată: 2h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 02/2010
06:45
2h 30m
09:15
Romdan Trans
30lei
Vezi detalii

via Tisita, info: +4-0743-983.449; +4-0235-413.571

  1. 06:45
  2. Midibus: Falciu - Barlad - Brasov
  3. 09:15
    Onesti Centru Onesti
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Romdan Trans | Ultima actualizare: 11/2021
08:25
2h 25m
10:50
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

se executa cu o singura masina alternativ

  1. 08:25
  2. Autocar: 5 Husi - Brasov
  3. 10:50
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:30
2h 30m
14:00
Romdan Trans
30lei
Vezi detalii

via Tisita, info: +4-0743-983.449; +4-0235-413.571

  1. 11:30
  2. Midibus: Falciu - Barlad - Brasov
  3. 14:00
    Onesti Centru Onesti
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: Romdan Trans | Ultima actualizare: 11/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Bârlad - Onești

Despre Bârlad - Onești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bârlad - Onești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Onești este de 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Bârlad către Onești?

De la Bârlad la Onești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Barlad, Autogara Romdan Trans SRL, Autogara Autotrans SA.

Când pleacă autocarul din Bârlad către Onești?

Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 11:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Onești?

Călătoria Bârlad-Onești cu autocarul, durează între 2h 25min și 2h 33min.