Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Barlad

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Bârlad ➞ Otopeni Aeroport

marţi,
19 oct 2021
19 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:45
Cursă specială
4h 35m
05:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 00:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 05:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
02:45
Cursă specială
4h 35m
07:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 02:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 07:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
04:30
Cursă specială
4h 35m
09:05
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 04:30
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:05
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
06:15
Cursă specială
4h 35m
10:50
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 06:15
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 10:50
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
07:45
Cursă specială
4h 35m
12:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 07:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
09:45
Cursă specială
4h 35m
14:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 09:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
11:15
Cursă specială
4h 35m
15:50
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 11:15
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:50
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
12:45
Cursă specială
4h 35m
17:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 12:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
14:45
Cursă specială
4h 35m
19:20
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 14:45
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 19:20
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
23:00
Cursă specială
4h 35m
03:35
TRANSFERO
Vezi detalii

CURSA DIRECTA ! Incepand cu 01 martie pot calatori doar persoanele cu bilete cumparate cu anticipatie de la agentiile de turism sau online. +4-0745-380.000; +4-0785-380.000

  1. 23:00
    Barlad Statie Renel
  2. Cursă specială
    Autocar: Barlad-Tecuci-Focsani-Buzau-Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:35 +1 zi
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transfero Turistic SRL | Ultima actualizare: 08/2021
00:30
Cursă specială
5h 00m
05:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 00:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 02:30
  1. 02:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 05:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
02:30
Cursă specială
5h 00m
07:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 02:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 04:30
  1. 04:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 07:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
04:30
Cursă specială
5h 00m
09:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 04:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 06:30
  1. 06:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 09:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
06:30
Cursă specială
5h 00m
11:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 08:30
  1. 08:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
08:30
Cursă specială
5h 00m
13:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 08:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 10:30
  1. 10:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:30
Cursă specială
5h 00m
15:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 10:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 12:30
  1. 12:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
12:00
Cursă specială
5h 00m
17:00
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 12:00
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 14:00
  1. 14:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
14:00
Cursă specială
5h 00m
19:00
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 16:00
  1. 16:00
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
16:30
Cursă specială
5h 00m
21:30
AUTOVIP
100lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Cursă specială
    Autocar : 5 Barlad - Focsani
    • Dotări:
  3. 18:30
  1. 18:30
  2. Cursă specială
    Microbuz : Focsani - Ramnicu Sarat - Buzau - Otopeni
    • Dotări:
  3. 21:30
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
100lei
Sursa: SC Gandalagi SRL | Ultima actualizare: 10/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bârlad - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bârlad - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bârlad la Otopeni Aeroport este de 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Bârlad către Otopeni Aeroport?

De la Bârlad la Otopeni Aeroport circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Statie Renel, Vis - a - vis de E-ON.

Când pleacă autocarul din Bârlad către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Bârlad pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bârlad către Otopeni Aeroport?

Călătoria Bârlad-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 4h 35min și 9h 00min.