Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Beclean

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Beclean ➞ Șieu-Măgheruș

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

12:30
30m
13:00
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 12:30
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 13:00
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022
16:30
30m
17:00
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 16:30
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 17:00
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022
21:00
30m
21:30
Tabita Tour
Vezi detalii

Nu a circulat? Semnalați aici. (3 comentarii)

vanzari online

  1. 21:00
  2. Autocar: Cluj Napoca - Dej - Bistrita
    • Dotări:
  3. 21:30
    Sieu Magherus Statie Sieu Magherus
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Beclean - Șieu-Măgheruș

Despre Beclean - Șieu-Măgheruș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Beclean - Șieu-Măgheruș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Beclean la Șieu-Măgheruș este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Beclean către Șieu-Măgheruș?

De la Beclean la Șieu-Măgheruș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Beclean.

Când pleacă autocarul din Beclean către Șieu-Măgheruș?

Primul autobuz din Beclean pleacă la ora 12:30, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Beclean către Șieu-Măgheruș?

Călătoria cu autocarul de la Beclean la Șieu-Măgheruș, durează 30min.