Filtrează rezultate

General

Plecare din Beius

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Beiuș ➞ Sânmartin

marţi,
14 iul 2020
4 curse disponibile

06:35 - 07:38
Bus Trans Valcea
1h 03min
11lei
Vezi detalii
  1. 06:35
  2. 06:37
  3. 06:39
  4. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  5. 07:38
    Sanmartin Statie Sanmartin
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:20 - 10:23
Bus Trans Valcea
1h 03min
11lei
Vezi detalii
  1. 09:20
  2. 09:22
  3. 09:24
  4. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  5. 10:23
    Sanmartin Statie Sanmartin
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:20 - 16:23
Bus Trans Valcea
1h 03min
11lei
Vezi detalii
  1. 15:20
  2. 15:22
  3. 15:24
  4. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  5. 16:23
    Sanmartin Statie Sanmartin
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:50 - 19:53
Bus Trans Valcea
1h 03min
11lei
Vezi detalii
  1. 18:50
  2. 18:52
  3. 18:54
  4. Traseu: Stei - Oradea
    • Dotări:
  5. 19:53
    Sanmartin Statie Sanmartin
Durată: 1h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Beiuș - Sânmartin

Care este prețul călătoriei cu autocarul Beiuș - Sânmartin?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Beiuș la Sânmartin este cuprins între 8 și 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Beiuș către Sânmartin?

De la Beiuș la Sânmartin circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile PENNY, Judecatorie, Autogara Omnitrans SA.

Când pleacă autocarul din Beiuș către Sânmartin?

Primul autobuz din Beiuș pleacă la ora 06:35, iar ultimul pleacă la ora 18:54.

Cât durează călătoria cu autocarul din Beiuș către Sânmartin?

Călătoria Beiuș-Sânmartin cu autocarul, durează între 59min și 1h 03min.