Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Bezdead ➞ Răcari

luni,
3 oct 2022
5 curse disponibile

05:30
1h 35m
07:05
GRUP ATYC
17lei
Vezi detalii
  1. 05:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 07:05
    Răcari Centru
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
06:30
1h 35m
08:05
GRUP ATYC
17lei
Vezi detalii
  1. 06:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 08:05
    Răcari Centru
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
07:50
1h 35m
09:25
GRUP ATYC
17lei
Vezi detalii
  1. 07:50
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 09:25
    Răcari Centru
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
13:00
1h 35m
14:35
GRUP ATYC
17lei
Vezi detalii
  1. 13:00
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 14:35
    Răcari Centru
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
15:30
1h 35m
17:05
GRUP ATYC
17lei
Vezi detalii
  1. 15:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 17:05
    Răcari Centru
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bezdead - Răcari

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bezdead - Răcari?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bezdead la Răcari este de 17 RON.

De unde pleacă autocarul din Bezdead către Răcari?

De la Bezdead la Răcari circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bezdead.

Când pleacă autocarul din Bezdead către Răcari?

Primul autobuz din Bezdead pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 15:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bezdead către Răcari?

Călătoria cu autocarul de la Bezdead la Răcari, durează 1h 35min.