Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bicaz

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bicaz ➞ Baia Mare

sâmbătă,
28 mai 2022
4 curse disponibile

06:30
1h 45m
08:15
SC IMPERATIV SRL
13lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

Informaţii neactualizate de 9 ani Comentarii

  1. 06:30
    Bicaz Bicaz
  2. Autocar: Bicaz-corni - Baia Mare
  3. 08:15
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
06:30
2h 06m
08:36
SC IMPERATIV SRL
13lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

  1. 06:30
    Bicaz Statie Bicaz
  2. Autocar: Bicaz - Baia Mare
  3. 08:36
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
11:00
2h 30m
13:30
SC IMPERATIV SRL
13lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

Circulă doar duminică

Informaţii neactualizate de 9 ani Comentarii

  1. 11:00
    Bicaz Bicaz
  2. Autocar: Bicaz-corni - Baia Mare
  3. 13:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
17:45
1h 30m
19:15
SC IMPERATIV SRL
13lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

Informaţii neactualizate de 9 ani Comentarii

  1. 17:45
    Bicaz Bicaz
  2. Autocar: Bicaz-corni - Baia Mare
  3. 19:15
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
19:00
2h 06m
21:06
SC IMPERATIV SRL
13lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

  1. 19:00
    Bicaz Statie Bicaz
  2. Autocar: Bicaz - Baia Mare
  3. 21:06
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 2h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Bicaz - Baia Mare

Despre Bicaz - Baia Mare

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bicaz - Baia Mare?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bicaz la Baia Mare este de 13 RON.

De unde pleacă autocarul din Bicaz către Baia Mare?

De la Bicaz la Baia Mare circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Bicaz, Statie Bicaz.

Când pleacă autocarul din Bicaz către Baia Mare?

Primul autobuz din Bicaz pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bicaz către Baia Mare?

Călătoria Bicaz-Baia Mare cu autocarul, durează între 1h 30min și 2h 30min.