Română

Autocare Birmingham Anglia ➞ Huedin Romania

De la Birmingham la Huedin circulă 14 autobuze cu plecare din stațiile Birmingham - La adresa, Birmingham - 30 Birmingham Rd, Subway, Birmingham - Birmingham, Birmingham - Reea Street Digbeth High Street, Birmingham - Services Hilton Park M6 km.205 P.code WV 112 AT, Birmingham - Service Corley / Statford, Birmingham - b82hj645 și sosire în stațiile Huedin - Monument, Huedin - Statie in Huedin, Huedin - Gara CFR Huedin, Huedin - Centru Huedin, Huedin - Policlinica, Huedin - Peco Petrom, Huedin - Statie Liceul Octavian Goga, Huedin - Statie Huedin.
Primul autobuz pleacă la 03:33. Ultimul este la 23:30. Călătoria durează peste 15h.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
20:40
12:00
LMMJVSD
1zi8h30'
11:50
20:30
a doua zi
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
90£
Circulă doar duminică
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
19:20
03:33
LMMJVSD
1zi8h52'
07:30
12:25
a doua zi
Amfurat strlen
Giltrans
LMMJVSD
Informații
09:20
07:00
LMMJVSD
1zi13h
21:00
20:00
a doua zi
Amfurat strlen
Partener Touring
LMMJVSD
90£
Circulă doar vineri și duminică
Informații
21:30
10:00
LMMJVSD
1zi17h
13:50
03:00
Amfurat strlen
Olimpia Travel
LMMJVSD
Circulă doar joi și duminică
Informații
20:50
13:00
LMMJVSD
1zi20h
11:00
09:00
a treia zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
Informații
14:20
14:50
LMMJVSD
1zi18h05'
15:30
08:55
a treia zi
Amfurat strlen
Cabritur
LMMJVSD
Informații
22:20
16:00
LMMJVSD
1zi15h25'
05:50
07:25
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
100
Rezervă acum
Informații
14:10
17:15
LMMJVSD
1zi14h23'
13:30
07:38
a treia zi
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
20:30
19:00
LMMJVSD
15h
10:00
10:00
a doua zi
Amfurat strlen
Danytur
LMMJVSD
Circulă doar duminică
Informații
07:10
19:00
LMMJVSD
1zi9h30'
05:40
04:30
a treia zi
Amfurat strlen
Samitour
LMMJVSD
110
Circulă doar joi și duminică
Informații
19:20
21:33
LMMJVSD
1zi10h52'
21:30
08:25
a treia zi
Amfurat strlen
Euro Michael Tour
LMMJVSD
Informații
23:10
23:00
LMMJVSD
1zi11h
12:30
10:00
Amfurat strlen
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
120£
Rezervă acum
Informații
22:10
23:30
LMMJVSD
1zi10h30'
10:40
10:00
Amfurat strlen
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
120£
Rezervă acum
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru