Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Birzesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bîrzești ➞ Vaslui

marţi,
28 iun 2022
12 curse disponibile

07:45
30m
08:15
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 07:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 08:08
  4. 08:10
  5. 08:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
07:45
30m
08:15
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 08:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
09:15
30m
09:45
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 09:15
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 09:38
  4. 09:40
  5. 09:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
09:15
30m
09:45
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:15
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
12:15
30m
12:45
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 12:15
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 12:38
  4. 12:40
  5. 12:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
12:15
30m
12:45
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:15
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 12:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
13:45
30m
14:15
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 13:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 14:08
  4. 14:10
  5. 14:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
13:45
30m
14:15
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 13:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 14:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
17:20
30m
17:50
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 17:20
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 17:43
  4. 17:45
  5. 17:50
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
17:20
30m
17:50
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:20
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 17:50
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
20:45
30m
21:15
Benavi
-
Vezi detalii

12:15 plecare Birzesti si 11:30 plecare Vaslui circula doar pe durata anului scolar.

Informaţii neactualizate de 8 ani 1 comentarii

  1. 20:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: Birzesti - Vaslui
  3. 21:08
  4. 21:10
  5. 21:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Benavi | Ultima actualizare: 01/2014
20:45
30m
21:15
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:45
    Birzesti Statie Birzesti
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 21:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bîrzești - Vaslui

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bîrzești - Vaslui?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bîrzești la Vaslui este de 13 RON.

De unde pleacă autocarul din Bîrzești către Vaslui?

De la Bîrzești la Vaslui circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Statie Birzesti.

Când pleacă autocarul din Bîrzești către Vaslui?

Primul autobuz din Bîrzești pleacă la ora 07:45, iar ultimul pleacă la ora 20:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bîrzești către Vaslui?

Călătoria Bîrzești-Vaslui cu autocarul, durează între 23min și 30min.