Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer aeroport Bistrița ➞ Budapesta Aeroport (BUD)

luni,
22 iul 2024
3 curse

Bilete disponibile online pe BILETERIA

05:00
Cursă specială
8h 15m
13:15
Sova Trans
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Se poate călători doar cu rezervare anticipată. Transportul se realizează cu microbuze 8+1 moderne, rapid și eficient. A nu se compara cu transportul în autocare lente și învechite.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 05:00
    Bistrița Kaufland
  2. Minivan: Bistrita - Cluj - Budapesta
    • Dotări:
  3. 13:15
    Budapesta Aeroport (BUD) T2
Durată: 8h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sova Residence SRL | Ultima actualizare: 07/2024
19:00
Cursă specială
7h 40m
02:40
Sova Trans
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Se poate călători doar cu rezervare anticipată. Transportul se realizează cu microbuze 8+1 moderne, rapid și eficient. A nu se compara cu transportul în autocare lente și învechite.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 19:00
    Bistrița Kaufland
  2. Minivan: Bistrita - Cluj - Budapesta
    • Dotări:
  3. 02:40 +1 zi
    Budapesta Aeroport (BUD) T2
Durată: 7h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sova Residence SRL | Ultima actualizare: 07/2024
11:15
8h 45m
20:00
Novum Travel
95
Detalii

Novum Travel

InterNovum Grup SRL

Rezervarile se fac doar telefonic 0721369200

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 11:15
    Bistrița PECO OZANA

  2. Ant3-C
    Minivan: Ant3-C Charter Iasi-Timisoara
  3. 18:00
  1. 18:00

  2. AUSTRIA
    Autocar: AUSTRIA Romania - Austria
  3. 20:00
    Budapesta Aeroport (BUD) Aeroport Liszt Ferenc
Durată: 8h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
95
Sursa: InterNovum Grup SRL | Ultima actualizare: 03/2024
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Bistrița - Budapesta Aeroport (BUD)

Despre autocarele Bistrița - Budapesta Aeroport (BUD)

  • Care este prețul biletul de autocar de la Bistrița la Budapesta Aeroport (BUD)?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Bistrița la Budapesta Aeroport (BUD) este cuprins între 350 și 475 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Bistrița către Budapesta Aeroport (BUD)?

    De la Bistrița la Budapesta Aeroport (BUD) circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile PECO OZANA, Kaufland.

  • Unde oprește în Budapesta Aeroport (BUD) autocarul care vine din Bistrița?

    Autobuzele din Bistrița ajung în Budapesta Aeroport (BUD) în stațiile Aeroport Liszt Ferenc, T2.

  • Când pleacă autocarul din Bistrița către Budapesta Aeroport (BUD)?

    Primul autobuz din Bistrița pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Bistrița către Budapesta Aeroport (BUD)?

    Călătoria Bistrița-Budapesta Aeroport (BUD) cu autocarul, durează între 7h 40min și 8h 45min.