Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bizusa Bai

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bizușa-Băi ➞ Căpâlna

miercuri,
19 ian 2022
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:35
29m
07:04
Alis Grup
5lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 06:35
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:04
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
06:50
25m
07:15
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 06:50
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:15
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
13:02
13m
13:15
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 13:02
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
15:05
29m
15:34
Alis Grup
5lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 20.05.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 15:05
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:34
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
17:35
29m
18:04
Alis Grup
5lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 25.11.2020.
NU CIRCULA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 17:35
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 18:04
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021
19:20
29m
19:49
Alis Grup
5lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 09.11.2020.
CURSA SUSPENDATA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 19:20
    Bizusa Bai Statie Bizusa Bai
  2. Autocar: Baia Mare - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 19:49
Durată: 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 10/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bizușa-Băi - Căpâlna

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bizușa-Băi - Căpâlna?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bizușa-Băi la Căpâlna este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Bizușa-Băi către Căpâlna?

De la Bizușa-Băi la Căpâlna circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bizusa Bai.

Când pleacă autocarul din Bizușa-Băi către Căpâlna?

Primul autobuz din Bizușa-Băi pleacă la ora 06:35, iar ultimul pleacă la ora 19:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bizușa-Băi către Căpâlna?

Călătoria Bizușa-Băi-Căpâlna cu autocarul, durează între 13min și 29min.