Filtrează rezultate

General

Plecare din Bogata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bogata ➞ Călărași

sâmbătă,
8 aug 2020
6 curse disponibile

09:17 - 09:45
C&I Grup
28min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 09:17
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
12:35 - 13:00
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 12:35
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 12:56
  4. 13:00
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
14:35 - 15:00
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 14:35
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 14:56
  4. 15:00
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
17:42 - 18:10
C&I Grup
28min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:42
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
20:20 - 20:45
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 20:20
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
22:05 - 22:30
C&I Grup
25min
6lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 22:05
    Bogata Statie Bogata
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bogata - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bogata - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bogata la Călărași este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Bogata către Călărași?

De la Bogata la Călărași circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bogata.

Când pleacă autocarul din Bogata către Călărași?

Primul autobuz din Bogata pleacă la ora 09:17, iar ultimul pleacă la ora 22:05.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bogata către Călărași?

Călătoria Bogata-Călărași cu autocarul, durează între 21min și 28min.