Filtrează rezultate

General

Plecare din Bonn

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Bonn, Germania ➞ Marghita, Romania

marţi,
14 iul 2020
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

00:30 - 18:30
TARSIN
18h 00min
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.

Circulă doar duminică

  1. 00:30
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
  3. 17:30
  1. 17:30
  2. Traseu: RETUR A13 Zalau - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:30
    Marghita Statie Marghita
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
11:00 - 05:00
TARSIN
18h 00min
Vezi detalii

Circulă doar duminică

  1. 11:00
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
  3. 04:00 +1 zi
  1. 04:00
  2. Traseu: RETUR A13 Zalau - Oradea
    • Dotări:
  3. 05:00
    Marghita Statie Marghita
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 11:00
TARSIN
18h 00min
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: A5: BELGIA (Bruxelles) - ROMANIA (Radauti)
    • Dotări:
  3. 15:00 +1 zi
  1. 10:00
  2. Traseu: RETUR A13 Zalau - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:00
    Marghita Statie Marghita
Durată: 18h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bonn - Marghita

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bonn - Marghita?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bonn la Marghita este de 463 RON.

De unde pleacă autocarul din Bonn către Marghita?

De la Bonn la Marghita circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Peco Sigburg.

Când pleacă autocarul din Bonn către Marghita?

Primul autobuz din Bonn pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bonn către Marghita?

Călătoria cu autocarul de la Bonn la Marghita, durează 18h 00min.