Filtrează rezultate

General

Plecare din Botosani

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Botoșani ➞ Vatra Dornei

duminică,
16 aug 2020
7 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:00 - 11:15
Compania RVG
3h 15min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed
  1. 08:00
  2. Traseu: Botosani - Borsa
    • Dotări:
  3. 11:15
Durată: 3h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
12:45 - 16:15
Compania RVG
3h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

+4-0231-531.589 (Autogara RVG); +4-0745-585.438; Program L-D: 07.00-20.30

  1. 12:45
  2. Traseu: Botosani - Vatra Dornei
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 06/2020
20:00 - 23:22
Apetrans Grup
3h 22min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0732220210, pentru zilele impare 0732000211


  1. 20:00
  2. Traseu: Botosani - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 23:22
Durată: 3h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Politrans Com | Ultima actualizare: 08/2020
05:30 - 09:18
Georges & Rush SRL
3h 48min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Numar statii 4

  1. 05:30
    Botosani Statie Botosani
  2. Traseu: Botosani - Vatra Dornei
  3. 09:18
Durată: 3h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georges & Rush SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:00 - 12:00
Transport Calatori SA Botosani
5h 00min
50lei
Vezi detalii

Transport Calatori SA Botosani

Transport Calatori S.A. Botosani
  1. 07:00
  2. Traseu: Botosani - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Transport Calatori S.A. Botosani | Ultima actualizare: 05/2020
08:30 - 13:15
Transport Calatori SA Botosani
4h 45min
50lei
Vezi detalii

Transport Calatori SA Botosani

Transport Calatori S.A. Botosani
  1. 08:30
  2. Traseu: Botosani - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Transport Calatori S.A. Botosani | Ultima actualizare: 05/2020
13:35 - 16:52
Georges & Rush SRL
3h 17min
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Actualizează informația

Numar statii 6

  1. 13:35
  2. Traseu: Botosani - Vatra Dornei
  3. 16:52
    Vatra Dornei Gara-Dorna Bai
Durată: 3h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georges & Rush SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Botoșani - Vatra Dornei

Care este prețul călătoriei cu autocarul Botoșani - Vatra Dornei?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Botoșani la Vatra Dornei este cuprins între 20 și 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Botoșani către Vatra Dornei?

De la Botoșani la Vatra Dornei circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Botosani, Autogara Transport Calatori S.A., Agentia Euro-Fratello, Autogara R.V.G. Capat 1, Autogara Apetrans.

Când pleacă autocarul din Botoșani către Vatra Dornei?

Primul autobuz din Botoșani pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Botoșani către Vatra Dornei?

Călătoria Botoșani-Vatra Dornei cu autocarul, durează între 3h 15min și 5h 00min.