Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞ Brașov

miercuri,
20 oct 2021
34 curse disponibile

04:45
15m
05:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 04:45
  2. Midibus: 15 BV Brasov - Predeal Gara
  3. 05:00
    Brasov Statie IABV
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
06:00
08m
06:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 06:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 06:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
06:21
19m
06:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 06:21
    Brasov Statie IABV
  2. Midibus: BV Predeal Gara - Brasov
  3. 06:40
Durată: 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
06:45
15m
07:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 06:45
  2. Midibus: 15 BV Brasov - Predeal Gara
  3. 07:00
    Brasov Statie IABV
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:00
08m
07:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 07:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 07:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:32
08m
07:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 07:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 07:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:00
08m
08:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 08:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 08:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
08:32
08m
08:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 08:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 08:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:00
08m
09:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 09:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 09:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
09:32
08m
09:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 09:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 09:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:00
08m
10:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 10:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 10:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
10:32
08m
10:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 10:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 10:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:00
08m
11:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 11:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 11:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
11:32
08m
11:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 11:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 11:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:00
08m
12:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 12:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 12:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
12:32
08m
12:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 12:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 12:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:00
08m
13:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 13:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 13:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:21
19m
13:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 13:21
    Brasov Statie IABV
  2. Midibus: BV Predeal Gara - Brasov
  3. 13:40
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
13:32
08m
13:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 13:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 13:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:00
08m
14:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 14:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 14:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
14:32
08m
14:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 14:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 14:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:00
08m
15:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 15:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 15:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
15:32
08m
15:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 15:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 15:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:00
08m
16:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 16:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 16:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
16:32
08m
16:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 16:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 16:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:00
08m
17:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 17:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 17:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
17:32
08m
17:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 17:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 17:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:00
08m
18:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 18:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 18:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:32
08m
18:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 18:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 18:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:00
08m
19:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 19:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 19:08
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
19:32
08m
19:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 19:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 19:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:00
08m
20:08
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 20:00
  2. Midibus: 14 BV Brasov - Fagaras
  3. 20:08
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
20:32
08m
20:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 20:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 20:40
Durată: 08min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
21:32
08m
21:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Codlea

  1. 21:32
  2. Midibus: 14 BV Fagaras - Brasov
  3. 21:40
Durată: 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Brașov

De unde pleacă autocarul din Brașov către Brașov?

De la Brașov la Brașov circulă 34 autobuze cu plecare din stațiile Statie IABV, Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR), Autogara 2 Brasov (Transbus).

Când pleacă autocarul din Brașov către Brașov?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 04:45, iar ultimul pleacă la ora 21:32.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Brașov?

Călătoria Brașov-Brașov cu autocarul, durează între 08min și 19min.