Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brno

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Brno, Cehia ➞ Suceava, Romania

vineri,
25 sep 2020
9 curse disponibile

00:30 - 13:38
Aliseb Tours Romania
13h 08min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 00:30
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 13:38
    Suceava Parcare Lidl
Durată: 13h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
01:00 - 13:58
Aliseb Tours Romania
12h 58min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 01:00
    Brno Gara
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA BELGIA
    • Dotări:
  3. 13:58
    Suceava Parcare Lidl
Durată: 12h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
02:00 - 14:53
Romfour Romania
12h 53min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 02:00
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:53
    Suceava Parcare Metro
Durată: 12h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 04/2020
03:00 - 17:15
BEPS TRAVEL
14h 15min
100
Vezi detalii

Circulă doar luni și joi

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 03:00
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR Romania-Anglia-Scotia
  3. 09:45
  1. 09:45
  2. Traseu: RETUR RO4 Pascani-Arad
  3. 17:15
Durată: 14h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 08/2020
03:00 - 17:15
BEPS TRAVEL
14h 15min
100
Vezi detalii

Circulă doar luni

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 03:00
  2. Traseu: RETUR Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 09:45
  1. 09:45
  2. Traseu: RETUR RO4 Pascani-Arad
  3. 17:15
Durată: 14h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 09/2020
16:00 - 13:48
Aliseb Tours Romania
21h 48min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 16:00
    Brno Gara
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 13:48 +1 zi
    Suceava Parcare Lidl
Durată: 21h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:40 - 13:53
Aliseb Tours Romania
18h 13min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 19:40
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 13:53 +1 zi
    Suceava Parcare Lidl
Durată: 18h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:00 - 11:15
Exotic Travel
1zi 14h
Vezi detalii
  1. 21:00
  2. Traseu: 2. Anglia - Romania
    • Dotări:
  3. 11:15 +2 zile
Durată: 1zi 14h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Exotic World Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:00 - 14:38
Aliseb Tours Romania
17h 38min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 21:00
    Brno Gara
  2. Traseu: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 14:38 +1 zi
    Suceava Parcare Lidl
Durată: 17h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2020
22:00 - 18:00
Danytur
18h 30min
-
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 22:00
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR Germania A 3
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
    Viena la adresa
  1. 04:00
    Viena la adresa
  2. Traseu: Germania - Romania
    • Dotări:
  3. 03:55
    Schwechat La adresa
  1. 03:55
    Schwechat La adresa
  2. Traseu: RETUR Romania A 2
    • Dotări:
  3. 18:00
    Suceava AUTOGARA
Durată: 18h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 13:58
Romfour Romania
14h 58min
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 23:00
    Brno La adresa
  2. Traseu: RETUR ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 13:58 +1 zi
    Suceava AUTOGARA
Durată: 14h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brno - Suceava

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brno - Suceava?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brno la Suceava este cuprins între 473 și 751 RON.

De unde pleacă autocarul din Brno către Suceava?

De la Brno la Suceava circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile La adresa, OMV pe A1 spre Praga, Gara.

Când pleacă autocarul din Brno către Suceava?

Primul autobuz din Brno pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brno către Suceava?

Călătoria Brno-Suceava cu autocarul, durează între 12h 53min și 1zi 14h .