Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Aiud

joi,
2 dec 2021
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:00
7h 00m
20:00
Alis Grup
100lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Nu mai circulă din 19.03.2020.
NU CIRCULA!

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 13:00
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Calimanesti - Sibiu - Sebes - Alba Iulia - Aiud - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 20:00
    Aiud Pompieri
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:30
7h 10m
14:40
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 07:30
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:40
    Aiud Pompieri
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
07:30
7h 10m
14:40
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 07:30
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: RETUR Baia Mare - Cluj - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 14:40
    Aiud Pompieri
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
09:00
7h 22m
16:22
DACOS
94lei
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 09:00
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 16:22
Durată: 7h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
94lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 05/2021
11:30
7h 10m
18:40
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 11:30
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 18:40
    Aiud Pompieri
Durată: 7h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
12:00
7h 22m
19:22
DACOS
94lei
Vezi detalii

Numar statii 13

  1. 12:00
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Autocar: Bucuresti - Cluj Napoca
  3. 19:22
Durată: 7h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
94lei
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 05/2021
14:00
8h 10m
22:10
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 14:00
    Bucuresti Autogara Obor
  2. 14:30
  3. Microbuz: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  4. 22:10
Durată: 8h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Aiud

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Aiud?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Aiud este cuprins între 85 și 146 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Aiud?

De la București la Aiud circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Militari, Autogara Obor, Gara CFR Bucuresti Nord.

Când pleacă autocarul din București către Aiud?

Primul autobuz din București pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Aiud?

Călătoria București-Aiud cu autocarul, durează între 7h 00min și 8h 10min.