Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ București

sâmbătă,
15 mai 2021
37 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:00
15m
01:15
Horas
-
Vezi detalii

Horas

Circulă doar luni, miercuri și vineri

PLECARI DIN MANGALIA-DUMINICA-MARTI SI JOI

  1. 01:00
  2. Midibus: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Ramnicu Valcea - Sibiu
  3. 01:15
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 05/2021
03:00
10m
03:10
Horas
-
Vezi detalii

Horas

Circulă doar marți, joi și duminică

PLECARI DIN SIBIU-SAMBATA-LUNI-MIERCURI

  1. 03:00
  2. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 03:10
Durată: 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 05/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! BALCHIK-CAP KALIAKRA Date de plecare, 28.03.2021,25.04.2021, 16.05.2021, 20.06.2021, 01.08.2021, 05.09.2021, 26.09.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: BG O ZI CAT O VACANTA! BALCHIK-CAP KALIAKRA
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! KAZANLAK Date de plecare; 05.06.2021 si 06.06.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: BG O ZI CAT O VACANTA! KAZANLAK
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! PLEVNA & RUSE Date de plecare; 04.04.2021, 18.07.2021, 12.09.2021, 10.10.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: BG O ZI CAT O VACANTA! PLEVNA&RUSE
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! MANASTIREA CELIC DERE-TULCEA. Date de plecare: 23.05.2021, 08.08.2021, 24.10.2021.

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA MANASTIREA CELIC DERE-TULCEA-ENISALA
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! DELTA DUNARII; Date de plecare;15.05.2021, 19.06.2021,17.07.2021,01.08.2021,04.09.2021, 25.09.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! DELTA DUNARII
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! TRANSALPINA Date de plecare;10.07.2021, 21.08.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! TRANSALPINA
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! TRANSFAGARASAN Date de plecare; 25.07.2021 si 29.08.2021

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! TRANSFAGARASAN
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! VISCRI-SIGHISOARA Date de plecare; 06.03.2021, 18.04.2021, 30.05.2021, 27.06.2021, 19.09.2021.

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! VISCRI-SIGHISOARA
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
15h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! VELIKO TARNOVO-MUZEUL ETAR Date de plecare; 21.03.2021, 29.05.2021, 26.06.2021, 31.07.2021, 31.10.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: BG O ZI CAT O VACANTA! VELIKO TARNOVO -MUZEUL ETAR
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
14h 00m
21:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! VARNA-SHUMEN-MADARA Date de plecare; 14.03.2021, 17.04.2021, 13.06.2021, 17.10.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: BG O ZI CAT O VACANTA! VARNA-SHUMEN-MADARA
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
14h 00m
21:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! VIZITA & RELAXARE VELIKO TARNOVO Date de plecare;07.03.2021, 11.04.2021, 10.07.2021, 15.08.2021, 18.09.2021, 03.10.2021, 07.11.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: BG O ZI CAT O VACANTA! VELIKO TARNOVO
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
14h 00m
21:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! Arges-Istorie si Legenda Date de plecare;08.05.2021, 11.07.2021, 23.10.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! ARGES-ISTORIE SI LEGENDA
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 14h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
15h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! RAMNICUL VALCEA, Date de plecare 03.04.2021,02.10.2021,06.11.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! RAMNICUL VALCEA
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
Cursă specială
15h 00m
22:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA ! JUNII BRASOVULUI ; Date de plecare 09.05.2021

  1. 07:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! JUNII BRASOVULUI
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
08:00
Cursă specială
13h 00m
21:00
HHT
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! MANASTIRI SI PALATE PE LANGA BUCURESTI. Date de plecare; 27.03.2021, 22.05.2021, 24.07.2021, 11.09.2021, 16.10.2021, 13.11.2021.

  1. 08:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! MANASTIRI SI PALATE PE LANGA BUCURESTI
    • Dotări:
  3. 21:00
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
05:55
20m
06:15
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 05:55
  2. Microbuz: Simleu Silvaniei - Cluj Napoca - Pitesti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 06:15
    Bucuresti Autogara Obor
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 05/2021
06:00
Cursă specială
16h 00m
22:00
HHT
129lei
Vezi detalii

HHT

Hello Holidays Transport SRL

O ZI CAT O VACANTA! GURA PORTITEI Date de plecare; 04.07.2021.22.08.2021.

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Autocar: RO O ZI CAT O VACANTA! PLAJA LA GURA PORTITEI
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Întrebați compania zilele de circulatie!
129lei
Sursa: Hello Holidays Transport SRL | Ultima actualizare: 04/2021
07:00
24m
07:24
C&I Grup
-
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:00
  2. Microbuz: Mihai Bravu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 07:24
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2016
07:45
05m
07:50
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 07:45
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 07:50
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
08:25
05m
08:30
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 08:25
  2. Microbuz: * Moroieni-Targoviste-Bucuresti
  3. 08:30
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
08:45
05m
08:50
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 08:45
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 08:50
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
08:55
05m
09:00
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 08:55
  2. Microbuz: * Moroieni-Targoviste-Bucuresti
  3. 09:00
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
09:50
05m
09:55
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 09:50
  2. Autocar: * Bucuresti - Bezdead
  3. 09:55
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
10:05
05m
10:10
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 10:05
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 10:10
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
11:00
05m
11:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 11:00
  2. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  3. 11:05
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
11:00
24m
11:24
C&I Grup
-
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 11:00
  2. Microbuz: Mihai Bravu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:24
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2016
11:15
05m
11:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 11:15
  2. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  3. 11:20
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
12:30
30m
13:00
Alfa Star Impex SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar marți

Numar statii 12 returul 2,4

  1. 12:30
  2. Autocar: Bucuresti - Dalboset
  3. 13:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Alfa Star Impex SRL | Ultima actualizare: 03/2017
14:00
05m
14:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 14:00
  2. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  3. 14:05
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
14:00
25m
14:25
Cento Trans
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 14:00
    Bucuresti Autogara Obor
  2. Microbuz: Bucuresti - Pitesti - Cluj Napoca - Simleu Silvaniei
    • Dotări:
  3. 14:25
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 05/2021
15:00
05m
15:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  3. 15:05
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
15:15
05m
15:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 15:15
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 15:20
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
16:00
24m
16:24
C&I Grup
-
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:00
  2. Microbuz: Mihai Bravu - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:24
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2016
16:05
05m
16:10
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 16:05
  2. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  3. 16:10
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
16:15
05m
16:20
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 16:15
  2. Microbuz: * Moroieni-Targoviste-Bucuresti
  3. 16:20
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
17:00
05m
17:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Microbuz: * Bucuresti - Bezdead
  3. 17:05
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
17:45
05m
17:50
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 17:45
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 17:50
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
18:30
05m
18:35
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Microbuz: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  3. 18:35
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
19:00
05m
19:05
GRUP ATYC
-
Vezi detalii
  1. 19:00
  2. Autocar: * Bucuresti - Bezdead
  3. 19:05
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - București?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la București este cuprins între 109 și 165 RON.

De unde pleacă autocarul din București către București?

De la București la București circulă 41 autobuze cu plecare din stațiile Autogara IDM Basarab Kennedy, Calea Grivitei Banca Romaneasca, Terminal Giurgiului Statie CFR Progresu, Complex Europa Dragonu Rosu, Academia Romana Militara, Gara CFR Bucuresti Nord, Autogara Obor, Terminal MementoBUS , Autogara CDI (Ritmului).

Când pleacă autocarul din București către București?

Primul autobuz din București pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către București?

Călătoria București-București cu autocarul, durează între 05min și 16h 00min.