Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze București ➞ Călugăreni

miercuri,
1 feb 2023
4 curse disponibile

07:30
53m
08:23
C&I Grup
5lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 07:30
  2. 07:54
  3. Microbuz: Bucuresti - Mihai Bravu
    • Dotări:
  4. 08:23
    Călugăreni Statie Calugareni
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
11:30
53m
12:23
C&I Grup
5lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 11:30
  2. 11:54
  3. Microbuz: Bucuresti - Mihai Bravu
    • Dotări:
  4. 12:23
    Călugăreni Statie Calugareni
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
17:25
56m
18:21
C&I Grup
5lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 17:25
  2. 17:51
  3. Microbuz: Bucuresti - Mihai Bravu
    • Dotări:
  4. 18:21
    Călugăreni Statie Calugareni
Durată: 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022
18:30
?
00:00
C&I Grup
5lei
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 18:30
  2. 18:48
  3. Microbuz: Bucuresti - Mihai Bravu
    • Dotări:
  4. 00:00
    Călugăreni Statie Calugareni
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
5lei
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte București - Călugăreni

Despre București - Călugăreni

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Călugăreni?

Prețul unei călători cu autocarul de la București la Călugăreni este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Călugăreni?

De la București la Călugăreni circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Terminal Giurgiului Statie CFR Progresu, Autogara C&I Grup International.

Când pleacă autocarul din București către Călugăreni?

Primul autobuz din București pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 18:48.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Călugăreni?

Călătoria București-Călugăreni cu autocarul, durează între ? și 56min.