Filtrează rezultate

General

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Câmpina

miercuri,
12 aug 2020
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:30 - 09:00
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

Preturile afișate sunt disponibile doar pentru achiziția biletului online. In stație și la mașina prețul unui bilet este 20 lei - standard, 10 lei - pensionar.

  1. 07:30
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2020
09:45 - 11:15
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

In perioada aceasta (COVID-19) va rugam sa sunati la dispecerat inainte sa va prezentati la imbarcare. Orele se pot modifica.

  1. 09:45
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 11:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
13:30 - 15:00
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

Preturile afișate sunt disponibile doar pentru achiziția biletului online. In stație și la mașina prețul unui bilet este 20 lei - standard, 10 lei - pensionar.

  1. 13:30
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2020
16:00 - 17:30
Comanto Trans
1h 30min
Vezi detalii

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

In perioada aceasta (COVID-19) va rugam sa sunati la dispecerat inainte sa va prezentati la imbarcare. Orele se pot modifica.

  1. 16:00
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Comanto 94 SRL | Ultima actualizare: 08/2020
18:15 - 19:45
Sir Trans
1h 30min
Vezi detalii

Sir Trans

Sir Impex SRL
  1. 18:15
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 19:45
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sir Impex SRL | Ultima actualizare: 06/2020
19:00 - 20:30
GsmTrans
1h 30min
Vezi detalii

GsmTrans

Sc Gifan Strong Srl

Preturile afișate sunt disponibile doar pentru achiziția biletului online. In stație și la mașina prețul unui bilet este 20 lei - standard, 10 lei - pensionar.

  1. 19:00
  2. Traseu: Bucuresti - Campina
    • Dotări:
  3. 20:30
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Sc Gifan Strong Srl | Ultima actualizare: 07/2020
12:00 - 13:37
Avatour
1h 37min
25lei
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

  1. 12:00
  2. Traseu: RETUR Fagaras - Sibiu - Constanta
  3. 13:37
    Campina BANESTI-DN1
Durată: 1h 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
25lei
Sursa: Agion Oros SRL | Ultima actualizare: 08/2020
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Câmpina

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Câmpina?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Câmpina este cuprins între 14 și 32 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Câmpina?

De la București la Câmpina circulă 13 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Filaret, Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul), Coloane Gara de Nord, Statie Gara de Nord - Peco OMV.

Când pleacă autocarul din București către Câmpina?

Primul autobuz din București pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Câmpina?

Călătoria București-Câmpina cu autocarul, durează între 1h 30min și 1h 37min.