Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Costinești

joi,
28 ian 2021
0 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:00 - 07:15
Horas
4h 15min
70lei
Vezi detalii

Horas

Circulă doar duminică

CURSA CIRCULA DOAR - SAMBATA DIN SIBIU , DUMINICA DIN MANGALIA.

  1. 03:00
  2. 03:10
  3. Traseu: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  4. 07:15
    Costinesti Bifurcatie (DN)
Durată: 4h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 01/2021
07:00 - 11:00
TravelBus
4h 00min
75lei
Vezi detalii

TravelBus

IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL

Circulă începând cu 29.04.2021 .
cursa speciala

Transport cu plecari din Ploiesti si Bucuresti in 29.04, 30.04, 1.05, retur din statiuni in 3.05 si 4.05.2021

  1. 07:00
  2. Traseu: Transport Paste si 1 Mai - Litoral Romania 2021
    • Dotări:
  3. 11:00
    Costinesti Bifurcatie (DN)
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75lei
Sursa: IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL | Ultima actualizare: 12/2020
07:00 - 11:00
TravelBus
4h 00min
75lei
Vezi detalii

TravelBus

IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL

Circulă începând cu 18.06.2021 .
sezonier

Transport cu plecari din Pitesti si Bucuresti in perioada 18.06-12.09.2021

  1. 07:00
  2. Traseu: Transport zilnic - Litoral Romania 2021
  3. 11:00
    Costinesti Bifurcatie (DN)
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75lei
Sursa: IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL | Ultima actualizare: 12/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Costinești

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Costinești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Costinești este cuprins între 70 și 75 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Costinești?

De la București la Costinești circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Coloane Gara de Nord, Autogara CDI (Ritmului), Terminal MementoBUS .

Când pleacă autocarul din București către Costinești?

Primul autobuz din București pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 07:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Costinești?

Călătoria București-Costinești cu autocarul, durează între 4h 00min și 4h 15min.