Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Eforie Nord

duminică,
9 mai 2021
1 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:00
3h 45m
06:45
Horas
Vezi detalii

Horas

PLECARI DIN SIBIU-SAMBATA-LUNI-MIERCURI

  1. 03:00
  2. 03:10
  3. Midibus: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  4. 06:45
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Horas | Ultima actualizare: 05/2021
04:35
4h 24m
08:59
Matdan Transport
60lei
Vezi detalii

Matdan Transport

Matdan Service SRL

Circulă începând cu 15.06.2021 .
circula 15.06-15.09

Circula in perioada 15.06.2020 - 15.09.2020 pe ruta Rm.Valcea - Pitesti - Bucuresti - Constanta - Eforie Nord (Petrom) - Mangalia. Imbarcari/bedarcarile pot avea 15 min intarzieri pe statiuni

  1. 04:35
  2. Autocar: Ramnicu Valcea(cu plecare din autogara LEX IM POL=str. ferdinand ) - Pitesti - Bucuresti - Mangalia
    • Dotări:
  3. 08:59
    Eforie Nord Eforie Nord
Durată: 4h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Matdan Service SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:00
3h 30m
10:30
TravelBus
75lei
Vezi detalii

TravelBus

IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL

Circulă începând cu 18.06.2021 .
sezonier

Transport cu plecari din Pitesti si Bucuresti in perioada 18.06-12.09.2021

  1. 07:00
  2. Autocar: Transport zilnic - Litoral Romania 2021
    • Dotări:
  3. 10:30
    Eforie Nord Benzinaria Petrom
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
75lei
Sursa: IRI TRAVEL QUALITY SERVICES SRL | Ultima actualizare: 12/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Eforie Nord

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Eforie Nord?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Eforie Nord este cuprins între 60 și 75 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Eforie Nord?

De la București la Eforie Nord circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile In fata Autogarii Militari, Coloane Gara de Nord, Autogara CDI (Ritmului), Terminal MementoBUS .

Când pleacă autocarul din București către Eforie Nord?

Primul autobuz din București pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 07:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Eforie Nord?

Călătoria București-Eforie Nord cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 24min.