Filtrează rezultate

General

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞ Giurgiu

joi,
2 iul 2020
42 curse disponibile

05:10 - 06:22
Millenium Trans
1h 12min
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 05:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 06:22
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 02/2009
05:40 - 06:52
Allegro Maxi Taxi SA
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 05:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 06:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
06:00 - 08:35
Axi Tours
2h 35min
23lei
Vezi detalii

Axi Tours

S&S Groupe Prodimpex
  1. 06:00
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
    • Dotări:
  3. 08:35
Durată: 2h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23lei
Sursa: S&S Groupe Prodimpex | Ultima actualizare: 05/2020
06:30 - 08:36
Autogara Internationala Rahova
2h 06min
-
Vezi detalii

Autogara Internationala Rahova

Autogara Internationala Rahova S.A.

Numar statii 12

  1. 06:30
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:36
Durată: 2h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
06:30 - 09:30
Drimo Inter Trans SRL
3h 00min
-
Vezi detalii

Drimo Inter Trans SRL

Numar statii 22

  1. 06:30
    Bucuresti Autogara Militari
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 09:30
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
06:40 - 07:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 06:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 07:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
07:10 - 08:19
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 07:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
07:10 - 08:20
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 07:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
07:40 - 08:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 07:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
07:40 - 08:52
Leon Trans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 07:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
07:40 - 08:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 07:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 08:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
08:10 - 09:19
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 08:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 09:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
09:10 - 10:20
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 09:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 10:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
09:10 - 10:19
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 09:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 10:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
09:30 - 10:54
Leon Trans
1h 24min
-
Vezi detalii
  1. 09:30
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 10:54
Durată: 1h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
09:40 - 10:52
Leon Trans
1h 12min
-
Vezi detalii
  1. 09:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 10:52
Durată: 1h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
09:40 - 10:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 09:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 10:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
10:10 - 11:19
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 10:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 11:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
10:40 - 11:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 10:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 11:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
11:10 - 12:19
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 11:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 12:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
11:40 - 12:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 11:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 12:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
11:40 - 12:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 11:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 12:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
12:40 - 13:50
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 12:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 13:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
12:40 - 13:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 12:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 13:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
13:10 - 14:20
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 13:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 14:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
13:10 - 14:19
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 13:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 14:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
13:40 - 14:50
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 13:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 14:50
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
13:40 - 14:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 13:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 14:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
14:40 - 15:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 14:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 15:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
15:10 - 16:19
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 15:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 16:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
15:10 - 16:19
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 15:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 16:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
15:40 - 16:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 15:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 16:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
16:10 - 17:20
Allegro Maxi Taxi SA
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 16:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 17:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 10/2008
17:10 - 18:20
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 17:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 18:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
17:40 - 18:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 17:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 18:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
18:10 - 19:19
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 18:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 19:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
18:40 - 19:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 18:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 19:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
18:40 - 19:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 18:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 19:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013
19:10 - 20:19
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 19:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 20:19
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
19:10 - 20:20
Leon Trans
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 19:10
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 20:20
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 11/2013
19:40 - 20:49
Omerta Impex
1h 09min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 19:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 20:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 11/2013
19:40 - 20:49
Nelmatour
1h 09min
15lei?
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 19:40
  2. Traseu: Bucuresti - Giurgiu
  3. 20:49
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei?
Sursa: Nelma Tour | Ultima actualizare: 11/2013

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Giurgiu

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Giurgiu?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Giurgiu este cuprins între 15 și 23 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Giurgiu?

De la București la Giurgiu circulă 42 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 13 Septembrie (Millenium Trans Impex SRL), Zona Eroii Revolutiei (Parcare privata), Autogara Internationala Rahova, Autogara Militari.

Când pleacă autocarul din București către Giurgiu?

Primul autobuz din București pleacă la ora 05:10, iar ultimul pleacă la ora 19:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Giurgiu?

Călătoria București-Giurgiu cu autocarul, durează între 1h 09min și 3h 00min.