Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze București ➞

miercuri,
27 ian 2021
7 curse disponibile

08:45 - 10:52
Agrar
2h 07min
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 08:45
  2. Traseu: Bucuresti - Moroieni Pucheni
  3. 10:52
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: 2h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 02/2017
11:15 - 00:00
GRUP ATYC
?
13lei?
Vezi detalii

GRUP ATYC

  1. 11:15
  2. 11:20
  3. Traseu: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 00:00
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
11:45 - 13:52
Agrar
2h 07min
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 11:45
  2. Traseu: Bucuresti - Moroieni Pucheni
  3. 13:52
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: 2h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 02/2017
15:15 - 17:22
Agrar
2h 07min
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 15:15
  2. Traseu: Bucuresti - Moroieni Pucheni
  3. 17:22
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: 2h 07min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 02/2017
16:05 - 00:00
GRUP ATYC
?
13lei?
Vezi detalii
  1. 16:05
  2. 16:10
  3. Traseu: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 00:00
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019
18:00 - 20:07
Agrar
2h 07min
-
Vezi detalii

Numar statii 4

  1. 18:00
  2. Traseu: Bucuresti - Moroieni Pucheni
  3. 20:07
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: 2h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 02/2017
18:30 - 00:00
GRUP ATYC
?
13lei?
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. 18:35
  3. Traseu: @ Bucuresti-Targoviste-Moroieni
  4. 00:00
    Moroieni Pucheni Statie Moroieni Pucheni
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 12/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București -

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - ?

Prețul unei călători cu autocarul de la București la este de 13 RON.

De unde pleacă autocarul din București către ?

De la București la circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Simpa Trans , Autogara IDM Basarab Kennedy, Calea Grivitei Banca Romaneasca.

Când pleacă autocarul din București către ?

Primul autobuz din București pleacă la ora 08:45, iar ultimul pleacă la ora 18:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către ?

Călătoria București- cu autocarul, durează între ? și 2h 07min.