Filtrează rezultate

General

Plecare din Bucuresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare București, Romania ➞ Ruse, Bulgaria

duminică,
5 iul 2020
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:00 - 09:15
Alltur
2h 15min
Vezi detalii

Circula cu autocar/microbuz in functie de incarcare ZILNIC de la 15.06.2020 pana pe 27.09.2020

  1. 07:00
  2. Traseu: Bucuresti (Romania) - Statiuni (Bulgaria)
    • Dotări:
  3. 09:15
Durată: 2h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alltur SRL | Ultima actualizare: 07/2020
04:30 - 06:00
Pegasus
1h 30min
50lei
Vezi detalii
  1. 04:30
  2. Traseu: Otopeni Airport - Bucuresti - Ruse - Razgrad - Shumen - Varna Airport - Varna
    • Dotări:
  3. 06:00
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: PEGASUS BG | Ultima actualizare: 06/2020
06:10 - 07:40
Omega Group
1h 30min
15
Vezi detalii

Omega Group

Omega Group 84 Ltd.

Bagaj de mână şi o valiză care nu depăşeşte 20 kg-gratuit O a doua valiză 10 leva-5euro O a treia valiză 20 leva -10euro

  1. 06:10
  2. Traseu: Praga - Varna
    • Dotări:
  3. 07:40
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15
Sursa: Omega Group 84 Ltd. | Ultima actualizare: 07/2019
07:30 - 08:15
ORLAN
45min
15?
Vezi detalii

Cursa este REGULATA. Avem oferte speciale pentru: - studenti si pensionari reducere 10% din costul biletului;

  1. 07:30
  2. Traseu: Arad - Deva - Sebes - Sibiu - Rimnicu Vilcea - Pitesti - Bucuresti - Ruse - Razgrad - Sumen - Varna
  3. 08:15
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15?
Sursa: Orlan Praga | Ultima actualizare: 04/2018
12:15 - 14:00
Pegasus
1h 45min
50lei
Vezi detalii
  1. 12:15
  2. Traseu: Otopeni Airport - Bucuresti - Ruse
    • Dotări:
  3. 14:00
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: PEGASUS BG | Ultima actualizare: 06/2020
16:30 - 18:15
Pegasus
1h 45min
50lei
Vezi detalii
  1. 16:30
  2. Traseu: Otopeni Airport - Bucuresti - Ruse - Razgrad - Shumen - Varna Airport - Varna
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: PEGASUS BG | Ultima actualizare: 06/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Ruse

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Ruse?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Ruse este cuprins între 50 și 94 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Ruse?

De la București la Ruse circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Internationala Rahova, P-ta Unirii - Hotel Horoscop, Statie Piata Constitutiei.

Când pleacă autocarul din București către Ruse?

Primul autobuz din București pleacă la ora 04:30, iar ultimul pleacă la ora 16:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Ruse?

Călătoria București-Ruse cu autocarul, durează între 45min și 2h 15min.