Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Budapesta

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Budapesta, Ungaria ➞ Brașov, Romania

marţi,
28 iun 2022
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:00
17h 30m
19:30
Latino Expres
70
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar luni și joi

0040263701919

Nu a circulat? Semnalați aici (17 comentarii)

  1. 02:00
  2. Autocar : 01.Latino Anglia - Romania
    • Dotări:
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 03/2022
03:30
16h 00m
19:30
Latino Expres
70
Vezi detalii

Circulă doar luni

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 03:30
  2. Autocar : 02.Latino Italia - Romania
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 12/2021
03:30
16h 00m
19:30
Luna Tour
-
Vezi detalii

Circulă doar luni

tarife incepand de la 60€, Rezervari +4-0758-013.381 NON STOP

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 03:30
  2. Autocar : 05.Luna Tour Italia - Romania
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 16h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 12/2021
18:00
9h 00m
03:00
SVS.MD
Vezi detalii

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL
  1. 18:00
  2. Autobuz: RETUR Chisinau - Praga
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 9h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Sarvalteh Auto SRL | Ultima actualizare: 01/2022
23:30
20h 00m
19:30
Luna Tour
-
Vezi detalii

Luna Tour

Latino Expres SRL

Circulă doar duminică

0040263701919

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:30
  2. Autocar : 06.Luna Tour Norvegia - Romania
  3. 10:00 +1 zi
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 20h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 01/2022
23:30
20h 00m
19:30
Latino Expres
70
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar duminică

0040263701919

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:30
  2. Autocar : 03.Latino Norvegia - Romania
  3. 10:00 +1 zi
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 20h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 03/2022
02:00
17h 30m
19:30
Luna Tour
-
Vezi detalii

Luna Tour

Latino Expres SRL

Circulă doar luni și joi

0040263701919

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:00
  2. Autocar : 04.Luna Tour Anglia - Romania
    • Dotări:
  3. 10:00
  1. 10:00
  2. Autocar : Ant 2 Arad - Brasov
  3. 19:30
Durată: 17h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 03/2022
02:00
10h 53m
12:58
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 02:00
    Budapesta OMV Ecseri
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE DANEMARCA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 12:00
  2. Autocar : RETUR TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 10h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
03:00
9h 53m
12:58
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 03:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE OLANDA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 12:00
  2. Autocar : RETUR TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 9h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
04:00
8h 53m
12:58
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE ELVETIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 12:00
  2. Autocar : RETUR TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 8h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
04:00
8h 53m
12:58
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE AUSTRIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 12:00
  2. Autocar : RETUR TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 8h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
05:50
7h 03m
12:53
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:50
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE EUROPA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:53
Durată: 7h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
06:30
6h 23m
12:58
Aliseb Tours Romania
65
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:30
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : TRANSPORT PERSOANE GERMANIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 12:00
  2. Autocar : RETUR TULCEA CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 6h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
65
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022
08:30
14h 20m
23:05
MaxiBus Travel
60
Vezi detalii
  1. 08:30
  2. Autocar : RETUR Marea Britanie - Romania
  3. 14:00
  1. 14:00
  2. Microbuz : RETUR Transfer BUCURESTI
    • Dotări:
  3. 23:05
Durată: 14h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: Maxibus Transfero SRL | Ultima actualizare: 02/2022
17:00
10h 50m
03:50
TransMarian Braila
120
Vezi detalii

Circulă doar luni și sâmbătă

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:00
  2. Autocar: Suedia - Romania
  3. 03:50 +1 zi
Durată: 10h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: Transmarian Braila | Ultima actualizare: 05/2022
18:00
23h 36m
17:36
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare / debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile că

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 18:00
    Budapesta La adresa
  2. Autocar: RETUR ROMANIA GERMANIA-2
    • Dotări:
  3. 17:36 +1 zi
    Brasov La adresa
Durată: 23h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 05/2022
18:30
16h 05m
10:35
Transec
130lei?
Vezi detalii

Circulă doar joi și sâmbătă

Oprire:Sfantu Gheorghe si Brasov

Informaţii neactualizate de 3 ani 0 comentarii

  1. 18:30
  2. Autocar: Budapesta - Targu Secuiesc
  3. 10:35 +1 zi
Durată: 16h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
130lei?
Sursa: Transec S.A. | Ultima actualizare: 10/2019
23:00
7h 49m
06:49
Aliseb Tours Romania
60£
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040742645200-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL DE PERSOANE ANGLIA ROMANIA
    • Dotări:
  3. 06:49 +1 zi
    Brasov Statie Brasov
Durată: 7h 49min
Circulă în toate zilele săptămânii
60£
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2022

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Budapesta - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Budapesta - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Budapesta la Brașov este cuprins între 0 și 606 RON.

De unde pleacă autocarul din Budapesta către Brașov?

De la Budapesta la Brașov circulă 24 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Internationala Népliget, Budapesta M0, Statie MOL, KM 35 (inainte de Budapesta), Budapesta OMV centura, La adresa, Peco Mol Torokbalint Annahegyi, Autogara Nagylak, OMV Ecseri, KM 66, M 0, Peco Shell (langa Mc Donald's).

Când pleacă autocarul din Budapesta către Brașov?

Primul autobuz din Budapesta pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Budapesta către Brașov?

Călătoria Budapesta-Brașov cu autocarul, durează între 6h 23min și 23h 36min.