Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Budapesta

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Budapesta, Ungaria ➞ Năsăud, Romania

vineri,
3 dec 2021
7 curse disponibile

02:00
10h 48m
12:48
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 02:00
    Budapesta OMV Ecseri
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA DANEMARCA
    • Dotări:
  3. 12:48
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 10h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
03:00
9h 58m
12:58
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 03:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 12:58
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 9h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
04:00
9h 28m
13:28
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 13:28
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 9h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
04:00
8h 58m
12:58
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 12:58
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 8h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
05:50
3h 53m
09:43
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 05:50
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 09:43
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 3h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
06:30
6h 23m
12:53
Aliseb Tours Romania
59
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:30
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 12:53
    Nasaud Gara Nasaud
Durată: 6h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
59
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 11/2021
21:35
9h 30m
07:05
Matei Unitrans
50
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 21:35
  2. Microbuz: Austria-Romania
  3. 07:05 +1 zi
    Nasaud Peco Petrom
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 07/2021
22:30
12h 10m
12:50
Matei Unitrans
50
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

Circulă doar duminică

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 22:30
  2. Autocar : Irlanda - Romania
  3. 10:10 +1 zi
  1. 12:20
  2. Microbuz : RETUR Ram Valea Somesului
  3. 12:50
    Năsăud Peco Petrom
Durată: 12h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 09/2021
23:30
15h 00m
12:50
Matei Unitrans
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 23:30
  2. Autocar : Spania - Romania
  3. 14:00 +1 zi
  1. 12:20
  2. Microbuz : RETUR Ram Valea Somesului
  3. 12:50
    Năsăud Peco Petrom
Durată: 15h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 06/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Budapesta - Năsăud

Care este prețul călătoriei cu autocarul Budapesta - Năsăud?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Budapesta la Năsăud este cuprins între 236 și 273 RON.

De unde pleacă autocarul din Budapesta către Năsăud?

De la Budapesta la Năsăud circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile KM 66, M 0, Peco Shell (langa Mc Donald's), Airport 1675 Budapest Ferihegy P.O. Box 53, OMV Ecseri, Autogara Nagylak.

Când pleacă autocarul din Budapesta către Năsăud?

Primul autobuz din Budapesta pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Budapesta către Năsăud?

Călătoria Budapesta-Năsăud cu autocarul, durează între 3h 53min și 15h 00min.