Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Buzău ➞ Iași

miercuri,
17 aug 2022
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:15
5h 15m
14:30
maSSaro
Vezi detalii
  1. 09:15

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 14:30
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022
12:50
5h 40m
18:30
maSSaro
Vezi detalii
  1. 12:50

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 18:30
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022
16:20
5h 40m
22:00
maSSaro
Vezi detalii
  1. 16:20

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 22:00
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022
18:45
5h 45m
00:30
maSSaro
Vezi detalii
  1. 18:45

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 5h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022
21:20
5h 10m
02:30
maSSaro
Vezi detalii
  1. 21:20

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022
23:50
5h 10m
05:00
maSSaro
Vezi detalii
  1. 23:50

  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 05:00 +1 zi
Durată: 5h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Massaro Trans | Ultima actualizare: 08/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Buzău - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Buzău - Iași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Buzău la Iași este de 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Buzău către Iași?

De la Buzău la Iași circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Varianta Buzau (fabrica de bere sau Pod Maracineni).

Când pleacă autocarul din Buzău către Iași?

Primul autobuz din Buzău pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 23:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Buzău către Iași?

Călătoria Buzău-Iași cu autocarul, durează între 5h 10min și 5h 45min.