Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Calarasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Călărași ➞ Constanța

joi,
9 dec 2021
7 curse disponibile

05:30
2h 29m
07:59
Tudan
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 05:30
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 07:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
06:30
2h 29m
08:59
Divertis Tudor SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 06:30
    Calarasi Statie Calarasi
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 08:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
07:30
2h 29m
09:59
Bosfor
-
Vezi detalii

Bosfor

Bosfor SRL

Numar statii 2

  1. 07:30
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 09:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bosfor SRL | Ultima actualizare: 07/2021
08:00
2h 32m
10:32
Ali Trans Com Calarasi
-
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 08:00
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 10:32
Durată: 2h 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 05/2013
08:30
2h 29m
10:59
Tudan
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 08:30
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 10:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
12:00
2h 48m
14:48
Vibo Trans SRL
-
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 12:00
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 14:48
Durată: 2h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vibo Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:30
2h 29m
14:59
Tudan
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 12:30
  2. Autocar: Calarasi - Constanta
  3. 14:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Călărași - Constanța

De unde pleacă autocarul din Călărași către Constanța?

De la Călărași la Constanța circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Ali Trans Com SRL, Autogara Tudan (Divertis Tudor SRL), Statie Calarasi.

Când pleacă autocarul din Călărași către Constanța?

Primul autobuz din Călărași pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 12:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călărași către Constanța?

Călătoria Călărași-Constanța cu autocarul, durează între 2h 29min și 2h 48min.