Filtrează rezultate

General

Plecare din Calarasii Vechi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Călărașii Vechi ➞ Călărași

duminică,
12 iul 2020
12 curse disponibile

06:10 - 06:35
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 06:10
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 06:35
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
07:00 - 07:25
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 07:00
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 07:25
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
07:40 - 08:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 07:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 08:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
08:20 - 08:45
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 08:20
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 08:45
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
09:40 - 10:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 09:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 10:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
11:10 - 11:35
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 11:10
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 11:35
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
12:40 - 13:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 12:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 13:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
14:00 - 14:25
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 14:00
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 14:25
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
15:40 - 16:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 15:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 16:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
17:10 - 17:35
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 17:10
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 17:35
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
18:40 - 19:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 18:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 19:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014
20:40 - 21:05
Popasul din Plopi
25min
-
Vezi detalii

via

  1. 20:40
    Calarasii Vechi Statie Calarasii Vechi
  2. Traseu: CL Calarasii Vechi - Calarasi
  3. 21:05
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Popasul din Plopi | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Călărașii Vechi - Călărași

De unde pleacă autocarul din Călărașii Vechi către Călărași?

De la Călărașii Vechi la Călărași circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Calarasii Vechi.

Când pleacă autocarul din Călărașii Vechi către Călărași?

Primul autobuz din Călărașii Vechi pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 20:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călărașii Vechi către Călărași?

Călătoria cu autocarul de la Călărașii Vechi la Călărași, durează 25min.