Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Călugăreni ➞ Muntenești

sâmbătă,
13 aug 2022
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:57
05m
07:02
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:57
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - Barzesti
    • Dotări:
  3. 07:02
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:07
05m
09:12
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:07
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - Barzesti
    • Dotări:
  3. 09:12
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:07
05m
12:12
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:07
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - Barzesti
    • Dotări:
  3. 12:12
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:37
05m
15:42
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:37
    Calugareni CALUGARENI
  2. Midibus: VS VASLUI ATG - Barzesti
  3. 15:42
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:17
05m
17:22
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:17
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - Barzesti
    • Dotări:
  3. 17:22
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
20:52
05m
20:57
Autogara Vaslui
7lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:52
    Calugareni CALUGARENI
  2. Midibus: VS VASLUI ATG - Barzesti
  3. 20:57
    Muntenesti MUNTENESTI
Durată: 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Călugăreni - Muntenești

Despre Călugăreni - Muntenești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Călugăreni - Muntenești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Călugăreni la Muntenești este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Călugăreni către Muntenești?

De la Călugăreni la Muntenești circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile CALUGARENI.

Când pleacă autocarul din Călugăreni către Muntenești?

Primul autobuz din Călugăreni pleacă la ora 06:57, iar ultimul pleacă la ora 20:52.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călugăreni către Muntenești?

Călătoria cu autocarul de la Călugăreni la Muntenești, durează 05min.