Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Călugăreni ➞ Vaslui

sâmbătă,
13 aug 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:13
32m
07:45
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 07:13
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 07:45
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:23
32m
09:55
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 09:23
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 09:55
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:23
32m
12:55
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 12:23
    Calugareni CALUGARENI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 12:55
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:48
32m
16:20
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:48
    Calugareni CALUGARENI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 16:20
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
17:28
32m
18:00
Autogara Vaslui
Vezi detalii

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 17:28
    Calugareni CALUGARENI
  2. Microbuz: VS Barzesti - VASLUI ATG
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
20:53
32m
21:25
Autogara Vaslui
13lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via C3 AN SCOLAR

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 20:53
    Calugareni CALUGARENI
  2. Midibus: VS Barzesti - VASLUI ATG
  3. 21:25
Durată: 32min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Călugăreni - Vaslui

Despre Călugăreni - Vaslui

Care este prețul călătoriei cu autocarul Călugăreni - Vaslui?

Prețul unei călători cu autocarul de la Călugăreni la Vaslui este de 13 RON.

De unde pleacă autocarul din Călugăreni către Vaslui?

De la Călugăreni la Vaslui circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile CALUGARENI.

Când pleacă autocarul din Călugăreni către Vaslui?

Primul autobuz din Călugăreni pleacă la ora 07:13, iar ultimul pleacă la ora 20:53.

Cât durează călătoria cu autocarul din Călugăreni către Vaslui?

Călătoria cu autocarul de la Călugăreni la Vaslui, durează 32min.