Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Câmpeni ➞ Baia de Arieș

joi,
18 aug 2022
3 curse disponibile

06:30
40m
07:10
Ariesul
7lei
Vezi detalii
  1. 06:30
  2. Autocar: Campeni - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 07:10
    Baia De Aries Statie Autobuz
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 08/2022
06:45
50m
07:35
Ariesul
7lei
Vezi detalii
  1. 06:45
    Campeni Statie Campeni
  2. Autocar: Cimpeni - Baia De Aries
  3. 07:35
    Baia De Aries Statie Baia De Aries
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 03/2022
14:26
48m
15:14
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 14:26
  2. Autocar: Abrud - Cluj Napoca
    • Dotări:
  3. 15:14
    Baia De Aries Statie Baia De Aries
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Câmpeni - Baia de Arieș

Despre Câmpeni - Baia de Arieș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpeni - Baia de Arieș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Câmpeni la Baia de Arieș este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpeni către Baia de Arieș?

De la Câmpeni la Baia de Arieș circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Crisoil Apuseni SRL, Statie Campeni.

Când pleacă autocarul din Câmpeni către Baia de Arieș?

Primul autobuz din Câmpeni pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 14:26.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpeni către Baia de Arieș?

Călătoria Câmpeni-Baia de Arieș cu autocarul, durează între 40min și 50min.