Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Campina

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpina ➞ Cornu de Jos

vineri,
10 dec 2021
30 curse disponibile

00:00
00m
00:00
Cord
-
Vezi detalii

Circulă doar

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 00:00
  2. : PH Campina - Cornu
  3. 00:00
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
05:30
15m
05:45
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 05:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 05:45
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:30
15m
06:45
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 06:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 06:45
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:45
25m
07:10
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 06:45
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 07:10
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
25m
07:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 07:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 07:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:30
25m
07:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 07:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 07:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
25m
08:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 08:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 08:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
25m
08:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 08:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 08:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
25m
09:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 09:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 09:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
25m
09:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 09:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 09:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
15m
10:15
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 10:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 10:15
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
25m
10:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 10:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 10:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
15m
11:15
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 11:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 11:15
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
25m
11:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 11:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 11:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
15m
12:15
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 12:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 12:15
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
25m
12:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 12:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 12:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
25m
13:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 13:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 13:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
25m
13:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 13:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 13:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
25m
14:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 14:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 14:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
25m
14:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 14:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 14:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
25m
15:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 15:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 15:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
25m
15:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 15:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 15:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
25m
16:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 16:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 16:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
25m
16:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 16:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 16:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
25m
17:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 17:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 17:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
25m
17:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 17:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 17:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
25m
18:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 18:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 18:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
25m
18:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 18:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 18:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
25m
19:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 19:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 19:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
21:00
25m
21:25
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 21:00
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 21:25
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
23:30
25m
23:55
Cord
-
Vezi detalii

via INCLUSIV SAT CORNU DE SUS

  1. 23:30
  2. Microbuz: PH Campina - Cornu
  3. 23:55
    Cornu de Jos Statie Cornu de Jos
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Câmpina - Cornu de Jos

De unde pleacă autocarul din Câmpina către Cornu de Jos?

De la Câmpina la Cornu de Jos circulă 31 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Campina - Autogara Com.

Când pleacă autocarul din Câmpina către Cornu de Jos?

Primul autobuz din Câmpina pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpina către Cornu de Jos?

Călătoria Câmpina-Cornu de Jos cu autocarul, durează între 00min și 25min.