Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Campina

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpina ➞ Făgăraș

vineri,
10 dec 2021
8 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:45
Cursă specială
2h 45m
04:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 01:45
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 03:30
  1. 03:30

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 04:30
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
03:45
Cursă specială
2h 45m
06:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 03:45
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 05:30
  1. 05:30

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 06:30
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
05:00
Cursă specială
2h 45m
08:15
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 05:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 06:45
  1. 07:15

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 08:15
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
11:45
Cursă specială
2h 35m
14:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 11:45
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:40

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 14:30
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
14:45
Cursă specială
2h 45m
17:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 14:45
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 16:30
  1. 16:30

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 17:30
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
16:45
Cursă specială
2h 45m
19:30
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 16:45
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 18:30
  1. 18:30

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 19:30
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
21:00
Cursă specială
2h 45m
23:45
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 21:00
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 22:45
  1. 22:45

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 23:45
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
23:15
Cursă specială
2h 45m
02:00
Direct Aeroport
Vezi detalii

Direct Aeroport

SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D
Opinii călători

+40737503503 - NON STOP

  1. 23:15
  2. Cursă specială
    Autocar : Otopeni - Brasov
    • Dotări:
  3. 01:00 +1 zi
  1. 01:00

  2. TR06R
    Cursă specială
    Microbuz : TR06R Transfer Brasov - Fagaras
  3. 02:00
    Făgăraș Casa de Cultura
Durată: 2h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: SC TRANSFER DIRECT AEROPORT SRL-D | Ultima actualizare: 11/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Câmpina - Făgăraș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpina - Făgăraș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Câmpina la Făgăraș este de 70 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpina către Făgăraș?

De la Câmpina la Făgăraș circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Monument Banesti Aurel Vlaicu.

Când pleacă autocarul din Câmpina către Făgăraș?

Primul autobuz din Câmpina pleacă la ora 01:45, iar ultimul pleacă la ora 23:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpina către Făgăraș?

Călătoria Câmpina-Făgăraș cu autocarul, durează între 2h 35min și 2h 45min.