Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Campina

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpina ➞ Ploiești

marţi,
7 dec 2021
32 curse disponibile

06:00
35m
06:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 06:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 06:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
06:30
35m
07:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 06:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 07:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
35m
07:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 07:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 07:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
07:10
Cursă specială
35m
07:45
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

Circulă marțea, vinerea și duminica.

  1. 07:10
  2. Cursă specială
    Minivan: Brasov - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:50
  4. 07:45
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 11/2021
07:30
35m
08:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 07:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 08:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
35m
08:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 08:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 08:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
35m
09:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 08:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 09:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
35m
09:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 09:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 09:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
35m
10:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 09:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 10:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
35m
10:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 10:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 10:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
35m
11:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 10:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 11:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
35m
11:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 11:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 11:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
35m
12:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 11:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 12:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
35m
12:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 12:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 12:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
35m
13:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 12:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 13:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
35m
13:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 13:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 13:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
35m
14:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 13:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 14:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
35m
14:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 14:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 14:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
35m
15:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 14:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 15:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
35m
15:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 15:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 15:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
35m
16:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 15:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 16:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
35m
16:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 16:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 16:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
35m
17:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 16:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 17:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
35m
17:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 17:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 17:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
35m
18:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 17:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 18:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
35m
18:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 18:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 18:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
35m
19:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 18:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 19:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
35m
19:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 19:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 19:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
35m
20:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 19:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 20:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
20:30
35m
21:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 20:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 21:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
21:30
35m
22:05
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 21:30
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 22:05
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014
22:00
35m
22:35
Cord
-
Vezi detalii

via

  1. 22:00
  2. Microbuz: PH Campina - Ploiesti
  3. 22:35
    Ploiesti Statie Ploiesti
Durată: 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Cord Impex | Ultima actualizare: 08/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Câmpina - Ploiești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpina - Ploiești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Câmpina la Ploiești este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpina către Ploiești?

De la Câmpina la Ploiești circulă 33 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Campina - Autogara Com, Casa Bucur DN1 km 92+250.

Când pleacă autocarul din Câmpina către Ploiești?

Primul autobuz din Câmpina pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpina către Ploiești?

Călătoria Câmpina-Ploiești cu autocarul, durează între 35min și 40min.