Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Campulung Moldovenesc

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpulung Moldovenesc ➞ Bacău

joi,
24 sep 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:00 - 11:30
Compania RVG
4h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

0753274274 NR SOFER URCARE DIN VATRA DORNEI , CAMPULUNG MOLDOVENESC , GURA HUMORULUI PLECARE DIMINEATA

  1. 07:00
    Campulung Moldovenesc AUTOGARA
  2. Traseu: Vatra Dornei - Constanta 2
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2020
10:00 - 14:45
EuroFRATELLO
4h 45min
Vezi detalii

EuroFRATELLO

Transport Auto Severin S.A.
  1. 10:00
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
  2. Traseu: Vatra Dornei - Bacau
    • Dotări:
  3. 14:45
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transport Auto Severin S.A. | Ultima actualizare: 05/2020
17:45 - 22:15
Compania RVG
4h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

PLECARI ZILNICE !!! NR. TELEFON SOFER : 0747.585.438 prin Suceava

  1. 17:45
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
  2. Traseu: Vatra Dornei - Constanta
    • Dotări:
  3. 22:15
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Câmpulung Moldovenesc - Bacău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpulung Moldovenesc - Bacău?

Prețul unei călători cu autocarul de la Câmpulung Moldovenesc la Bacău este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Bacău?

De la Câmpulung Moldovenesc la Bacău circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transport Calatori SA, AUTOGARA.

Când pleacă autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Bacău?

Primul autobuz din Câmpulung Moldovenesc pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 17:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Bacău?

Călătoria Câmpulung Moldovenesc-Bacău cu autocarul, durează între 4h 30min și 4h 45min.