Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Campulung Muscel

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpulung Muscel ➞ Șirnea

duminică,
22 mai 2022
3 curse disponibile

06:30
1h 28m
07:58
Montana
-
Vezi detalii

Nu mai circulă din 01.12.2020.
traseu suspendat

  1. 06:30
    Campulung Muscel Autogara Montana SA
  2. Autocar: 2 Campulung Muscel - Brasov
  3. 07:58
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Montana S.A. | Ultima actualizare: 12/2020
11:32
1h 28m
13:00
Antares Transport
-
Vezi detalii

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 11:32
    Campulung Muscel Autogara Montana SA

  2. BV
    Autocar: BV Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
    • Dotări:
  3. 13:00
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2022
12:27
1h 06m
13:33
Transmontana
17lei
Vezi detalii
  1. 12:27
    Campulung Muscel Autogara Montana SA
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 13:33
Durată: 1h 06min
Circulă în toate zilele săptămânii
17lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 04/2022
15:46
1h 28m
17:14
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani Comentarii

  1. 15:46
    Campulung Muscel Autogara Montana SA
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 17:14
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Câmpulung Muscel - Șirnea

Despre Câmpulung Muscel - Șirnea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpulung Muscel - Șirnea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Câmpulung Muscel la Șirnea este de 17 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpulung Muscel către Șirnea?

De la Câmpulung Muscel la Șirnea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Montana SA.

Când pleacă autocarul din Câmpulung Muscel către Șirnea?

Primul autobuz din Câmpulung Muscel pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 15:46.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpulung Muscel către Șirnea?

Călătoria Câmpulung Muscel-Șirnea cu autocarul, durează între 1h 06min și 1h 28min.