Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cantalaresti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cănțălărești ➞ Vovriesti

miercuri,
10 aug 2022
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:50
1h 00m
08:50
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 07:50
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 08:50
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:25
1h 00m
10:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 09:25
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 10:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:40
1h 00m
12:40
Autogara Vaslui
19lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 11:40
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
  3. 12:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
12:15
1h 00m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 12:15
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:25
1h 00m
15:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 14:25
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 15:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
16:10
1h 00m
17:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 16:10
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 17:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:35
1h 00m
19:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 18:35
    Cantalaresti Cantalaresti Deal
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 19:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cănțălărești - Vovriesti

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cănțălărești - Vovriesti?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cănțălărești la Vovriesti este de 19 RON.

De unde pleacă autocarul din Cănțălărești către Vovriesti?

De la Cănțălărești la Vovriesti circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Cantalaresti Deal.

Când pleacă autocarul din Cănțălărești către Vovriesti?

Primul autobuz din Cănțălărești pleacă la ora 07:50, iar ultimul pleacă la ora 18:35.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cănțălărești către Vovriesti?

Călătoria cu autocarul de la Cănțălărești la Vovriesti, durează 1h 00min.