Filtrează rezultate

General

Plecare din Caracal

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Caracal ➞ București

vineri,
14 aug 2020
6 curse disponibile

05:30 - 09:12
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 05:30
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:12
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020
07:30 - 11:12
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 07:30
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:12
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020
12:30 - 16:12
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 12:30
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 16:12
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020
15:00 - 18:42
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:42
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020
17:00 - 20:42
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 17:00
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 20:42
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020
18:30 - 22:12
DLS Bus
3h 42min
30lei
Vezi detalii
  1. 18:30
  2. Traseu: Caracal - Rosiorii de Vede - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 22:12
Durată: 3h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
30lei
Sursa: DLS Bus | Ultima actualizare: 01/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Caracal - București

Care este prețul călătoriei cu autocarul Caracal - București?

Prețul unei călători cu autocarul de la Caracal la București este de 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Caracal către București?

De la Caracal la București circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Caracal.

Când pleacă autocarul din Caracal către București?

Primul autobuz din Caracal pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Caracal către București?

Călătoria cu autocarul de la Caracal la București, durează 3h 42min.