Filtrează rezultate

General

Plecare din Caransebes

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Caransebeș ➞ Râmnicu Vâlcea

vineri,
3 iul 2020
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:02 - 15:47
Normandia
6h 45min
Vezi detalii

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 09:02
    Caransebes Autogara Nadina SRL
  2. Traseu: RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 15:47
Durată: 6h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 03/2020
12:32 - 18:56
Normandia
6h 24min
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 12:32
    Caransebes Autogara Nadina SRL
  2. Traseu: T1 RETUR - 10:30 - Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 18:56
Durată: 6h 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:05 - 17:18
Viitorul
6h 13min
-
Vezi detalii

Cursa directa zilnica, cu autocar cat.I Nu se circula in data de 25 decembrie, 1 Ianuarie, in ziua de Paste. Rezervari telefonice: de luni pana vineri ora 07:00-20:00; Sambata - duminica 08:00 - 18:00.

  1. 11:05
    Caransebes Autogara Nadina SRL
  2. Traseu: IJ Timisoara - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:18
Durată: 6h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 06/2020
14:04 - 21:43
DACOS
7h 39min
-
Vezi detalii

Numar statii 10

  1. 14:04
    Caransebes Autogara Nadina SRL
  2. Traseu: Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 21:43
    Ramnicu Valcea Autogara Dacos
Durată: 7h 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: DACOS | Ultima actualizare: 04/2018
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Caransebeș - Râmnicu Vâlcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Caransebeș - Râmnicu Vâlcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Caransebeș la Râmnicu Vâlcea este de 61 RON.

De unde pleacă autocarul din Caransebeș către Râmnicu Vâlcea?

De la Caransebeș la Râmnicu Vâlcea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Nadina SRL.

Când pleacă autocarul din Caransebeș către Râmnicu Vâlcea?

Primul autobuz din Caransebeș pleacă la ora 09:02, iar ultimul pleacă la ora 14:04.

Cât durează călătoria cu autocarul din Caransebeș către Râmnicu Vâlcea?

Călătoria Caransebeș-Râmnicu Vâlcea cu autocarul, durează între 6h 13min și 7h 39min.