Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Carei

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Carei ➞ Oradea

duminică,
29 mai 2022
4 curse disponibile

08:10
1h 50m
10:00
AUTOGENN
35lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:10
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
09:22
2h 00m
11:22
AUTOGENN
35lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 09:22
  2. Autocar: RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
  3. 11:22
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
35lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
12:10
1h 35m
13:45
AUTOGENN
35lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 12:10
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
16:10
1h 20m
17:30
AUTOGENN
35lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:10
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
18:10
1h 35m
19:45
AUTOGENN
35lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 18:10
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:45
Durată: 1h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Carei - Oradea

Despre Carei - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Carei - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Carei la Oradea este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Carei către Oradea?

De la Carei la Oradea circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Benzinarie MOL, Policlinica (Langa monument), Statie Carei.

Când pleacă autocarul din Carei către Oradea?

Primul autobuz din Carei pleacă la ora 08:10, iar ultimul pleacă la ora 18:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Carei către Oradea?

Călătoria Carei-Oradea cu autocarul, durează între 1h 20min și 2h 00min.