Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Chisinau

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Chișinău, Rep. Moldova ➞ Focșani, Romania

miercuri,
20 oct 2021
10 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:00
5h 59m
01:59
Alverstur
Vezi detalii

Alverstur

Alvers Trans SRL

Pentru rezervări apelați: +40723965504; +37369581101

  1. 20:00
    Chisinau Gara Centrala

  2. CB20
    Autocar: CB20 Chisinau - Bucuresti 20:00
    • Dotări:
  3. 01:59 +1 zi
Durată: 5h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 10/2021
05:00
4h 00m
09:00
Mirtrans Express
Vezi detalii

www.mirtrans-express.com

  1. 05:00
    Chisinau Autogara de Nord
  2. Microbuz: RETUR Chisinau Bucuresti 05.00
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 10/2021
06:00
5h 00m
11:00
RUTA PRIM
80lei?
Vezi detalii

RUTA PRIM

Ruta-Prim Service SRL

tarif 330 MDL

  1. 06:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: RETUR Chisinau-Bucuresti 06:00
  3. 11:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
80lei?
Sursa: Ruta-Prim Service SRL | Ultima actualizare: 02/2020
07:00
4h 35m
11:35
Mirtrans Express
76lei
Vezi detalii
  1. 07:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau Bucuresti 07.00
    • Dotări:
  3. 11:35
Durată: 4h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
76lei
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 08/2021
08:00
5h 15m
13:15
Mirtrans Express
85lei
Vezi detalii

Detalii pe www.mirtrans-express.com

  1. 08:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:15
Durată: 5h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 10/2021
10:00
5h 00m
15:00
Alverstur
50lei
Vezi detalii
  1. 10:00
    Chisinau Gara Centrala

  2. CB10
    Microbuz: CB10 Chisinau - Bucuresti 10:00
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 5h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 09/2021
12:00
5h 05m
17:05
Diony Travel
Vezi detalii

Diony Travel

Opinii călători

00373.60.60.82.60; (Moldova); +40-743-80.97.32 ;doar cand suntem in Romania

  1. 12:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau - Bucuresti
  3. 17:05
Durată: 5h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Diony Travel | Ultima actualizare: 09/2021
12:00
6h 15m
18:15
Mirtrans Express
85lei
Vezi detalii

Rezervari si informatii pe www.mirtrans-express.com

  1. 12:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 18:15
Durată: 6h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 10/2021
17:00
6h 15m
23:15
Mirtrans Express
85lei
Vezi detalii

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
Opinii călători

Rezervari si informatii pe www.mirtrans-express.com

  1. 17:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 23:15
Durată: 6h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
85lei
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 10/2021
21:30
5h 30m
03:00
Mirtrans Express
Vezi detalii

Rezervari si informatii pe www.mirtrans-express.com

  1. 21:30
    Chisinau Gara Centrala
  2. Autocar: Chisinau Bucuresti 21:30
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 5h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 10/2021

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Chișinău - Focșani

Care este prețul călătoriei cu autocarul Chișinău - Focșani?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Focșani este cuprins între 50 și 85 RON.

De unde pleacă autocarul din Chișinău către Focșani?

De la Chișinău la Focșani circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Gara Centrala, Autogara de Nord.

Când pleacă autocarul din Chișinău către Focșani?

Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Focșani?

Călătoria Chișinău-Focșani cu autocarul, durează între 4h 00min și 6h 15min.