Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Chisinau

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Chișinău, Rep. Moldova ➞ Huși, Romania

miercuri,
25 mai 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:00
2h 25m
15:25
GAL Trans
Vezi detalii
  1. 13:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Autocar: CHISINAU 13.00 - BUCURESTI
    • Dotări:
  3. 15:25
    Husi BCR
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Gal Spedition SRL | Ultima actualizare: 03/2022
20:00
3h 19m
23:19
Alverstur
Vezi detalii

Alverstur

Alvers Trans SRL

Pentru rezervări apelați: +40723965504; +37369581101

  1. 20:00
    Chisinau Gara Centrala

  2. CB20
    Autocar: CB20 Chisinau - Bucuresti 20:00
    • Dotări:
  3. 23:19
    Husi BCR
Durată: 3h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Alvers Trans SRL | Ultima actualizare: 05/2022
21:00
2h 30m
23:30
GAL Trans
Vezi detalii

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 21:00
    Chisinau Gara Centrala
  2. Autocar: CHISINAU 21.00 - OTOPENI
    • Dotări:
  3. 23:30
    Husi BCR
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Gal Spedition SRL | Ultima actualizare: 03/2022
21:30
3h 30m
01:00
Mirtrans Express
-
Vezi detalii

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
Opinii călători

Circulă doar joi și duminică

  1. 21:30
    Chisinau Gara Centrala
  2. Microbuz: Chisinau - Craiova
  3. 01:00 +1 zi
    Husi BCR
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Chișinău - Huși

Despre Chișinău - Huși

Care este prețul călătoriei cu autocarul Chișinău - Huși?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Huși este cuprins între 50 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Chișinău către Huși?

De la Chișinău la Huși circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Gara Centrala.

Când pleacă autocarul din Chișinău către Huși?

Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 13:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Huși?

Călătoria Chișinău-Huși cu autocarul, durează între 2h 25min și 3h 30min.