Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Chisinau

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Chișinău ➞ Sculeni

miercuri,
12 mai 2021
4 curse disponibile

07:45
2h 25m
10:10
Capital Lines
-
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL
  1. 07:45
    Chisinau Gara Sud
  2. Microbuz: RETUR Romania - Republica Moldova (IS)
    • Dotări:
  3. 10:10
    Sculeni Vama Sculeni
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
08:30
2h 30m
11:00
Capital Lines
-
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 08:30
    Chisinau Gara Sud
  2. Microbuz: Republica Moldova - Romania
    • Dotări:
  3. 11:00
    Sculeni Vama Sculeni
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
12:00
2h 30m
14:30
Capital Lines
-
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 12:00
    Chisinau Gara Sud
  2. Autocar: Republica Moldova - Romania
  3. 14:30
    Sculeni Vama Sculeni
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
19:00
2h 30m
21:30
Capital Lines
-
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 19:00
    Chisinau Gara Sud
  2. Microbuz: Republica Moldova - Romania
    • Dotări:
  3. 21:30
    Sculeni Vama Sculeni
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Chișinău - Sculeni

De unde pleacă autocarul din Chișinău către Sculeni?

De la Chișinău la Sculeni circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Gara Sud.

Când pleacă autocarul din Chișinău către Sculeni?

Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 07:45, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Sculeni?

Călătoria Chișinău-Sculeni cu autocarul, durează între 2h 25min și 2h 30min.