Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Chisoda

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Chișoda ➞ Timișoara

miercuri,
26 ian 2022
19 curse disponibile

05:00
15m
05:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 05:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 05:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
05:55
15m
06:10
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 05:55
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 06:10
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
06:00
15m
06:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

via cod traseu vechi nr.58

  1. 06:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 06:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
06:00
15m
06:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via cod traseu vechi nr.58

  1. 06:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 06:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
06:35
15m
06:50
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 06:35
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 06:50
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
15m
07:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via cod traseu vechi nr.58

  1. 07:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 07:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
07:15
15m
07:30
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 07:15
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 07:30
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
15m
08:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 08:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 08:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
09:00
15m
09:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 09:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 09:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
10:00
15m
10:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 10:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 10:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
15m
11:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 11:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 11:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
15m
12:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 12:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 12:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
15m
13:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 13:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 13:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
15m
13:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via cod traseu vechi nr.58

  1. 13:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 13:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
14:00
15m
14:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

via cod traseu vechi nr.58

  1. 14:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 14:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
15m
14:45
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 14:30
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 14:45
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
15m
15:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via cod traseu vechi nr.58

  1. 15:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 15:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
15:20
15m
15:35
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 15:20
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 15:35
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
15m
16:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 16:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 16:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
17:00
15m
17:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 17:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 17:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
18:00
15m
18:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 18:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 18:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
15m
19:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 19:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 19:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
20:00
15m
20:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 20:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 20:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
21:00
15m
21:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via cod traseu vechi nr.58

  1. 21:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 21:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
21:30
15m
21:45
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 21:30
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 21:45
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
22:00
15m
22:15
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

via cod traseu vechi nr.58

  1. 22:00
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 22:15
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014
22:30
15m
22:45
J&R CAR ARAD
-
Vezi detalii

via cod traseu vechi nr.58

  1. 22:30
    Chisoda Statie Chisoda
  2. Midibus: TM Chisoda - Timisoara
  3. 22:45
    Timisoara Statie Timisoara
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: J&R CAR ARAD | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Chișoda - Timișoara

De unde pleacă autocarul din Chișoda către Timișoara?

De la Chișoda la Timișoara circulă 27 autobuze cu plecare din stațiile Statie Chisoda.

Când pleacă autocarul din Chișoda către Timișoara?

Primul autobuz din Chișoda pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Chișoda către Timișoara?

Călătoria cu autocarul de la Chișoda la Timișoara, durează 15min.